Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 904
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pomoc dla Cypriana – przyłącz się do akcji!

Środa, 12 czerwca 2013, 11:34
Aktualizacja: 11:36
Autor: red.
Świdnica: Pomoc dla Cypriana – przyłącz się do akcji!
Fot. organizator
Serdecznie zapraszamy wszystkich krwiodawców na akcję poboru krwi. Głównym celem akcji jest pomoc Cyprianowi. Zebrana krew zostanie przekazana także maluszkom, które cierpią na białaczkę.

DATA: 15 czerwca 2013r.

GODZINA: 13:00 – 16:00

MIEJSCE: stadion OSiR, ul. Śląska 35, 58-100 Świdnica

Czym jest krwiodawstwo? Krwiodawstwo to nie tylko akcja społecznościowa, mająca na celu zebrania jak największej ilości krwi od ludzi zdrowych na rzecz ludzi chorych i potrzebujących. Krwiodawstwo to przede wszystkim pomoc drugiemu człowiekowi – pomoc człowiekowi w potrzebie. Krew jest najcenniejszym lekiem ratującym ludzkie życie.

- Każdy z nas może zostać bohaterem. Nie musimy być specjalistami, aby uratować komuś życie – wystarczy oddać krew. Małymi kroczkami zbliża się okres wakacji. Jest to szczególny czas, kiedy krwi potrzeba najwięcej. Pokażmy, że krwiodawcy to jedna wielka rodzina, która się mocno wspiera i pomaga sobie w potrzebie. Krew ratuje życie, razem możemy więcej! Podczas akcji istnieje możliwość oddania próbki krwi na potencjalnego dawcę szpiku – zachęca do udziału w akcji Rafał Klemczak, prezes Klubu HDK "Kropla Życia" Świdnica.

Polecamy nasz filmik: http://youtu.be/g0nx9GjMBRc

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group