Czwartek, 25 czerwca

Pomóżmy dzieciakom ze Świdnicy wyjechać na wycieczkę

Audio

Czytaj na głos

Autor: Ika 1 min czytania

Ośrodek Rehabilitacyjno– Edukacyjno–Wychowawczy w Świdnicy poprosił naszą redakcję o zamieszczenie apelu.

Dzieci i młodzież z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego PSOUU Koło w Świdnicy biorą udział w konkursie ogłoszonym przez Prezydenta Miasta w Świdnicy – zbieramy zużyte baterie. Bardzo chcemy wygrać i jechać na piękną wycieczkę. Prosimy mieszkańców Świdnicy, którzy posiadają zużyte baterie rożnej wielkości o przynoszenie do naszego Ośrodka.

Ośrodek jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. rn ul. M. K. Słobódzkiego 28 58-105 Świdnica

Będziemy bardzo wdzięczni za wsparcie.

Istnieje możliwość odbioru dużej ilości baterii po zgłoszeniu telefonicznym.

Serdecznie zachęcamy naszych Czytelników do przyłączenia się. W każdym domu znajdzie się na pewno kilka zużytych baterii, które najczęściej wyrzucamy do śmieci. A tak niewielkim nakładem możemy wspólnie spełnić marzenie dzieciaków.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka