Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 940
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Porozmawiaj o bezpieczeństwie

Sobota, 14 września 2019, 15:58
Autor: red
Świdnica: Porozmawiaj o bezpieczeństwie
Fot. KPP Świdnica
W trosce o bezpieczeństwo seniorów powiatu świdnickiego, funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy nawiązali współpracę z miejscowym Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i właśnie w tym urzędzie będzie możliwość spotkania się z funkcjonariuszami i porozmawiania o bezpieczeństwie oraz zagrożeniach dnia codziennego.

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy realizując Wojewódzki Program Profilaktyczny ,,Wzorowy Senior" nawiązali współpracę z świdnickim Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Obecnie instytucje podjęły współpracę w zakresie której policjanci realizować będą kampanię pod nazwą "Porozmawiaj w ZUS-ie o bezpieczeństwie".

Przedsięwzięcie ukierunkowane jest na bezpieczeństwo seniorów i będzie polegać na stworzeniu punktów konsultacyjnych w placówkach ZUS. Działania dają funkcjonariuszom Policji możliwość bezpośredniego kontaktu z grupą seniorów, która jest mniej aktywna społecznie, a która znajduje się w grupie zagrożenia różnego rodzaju przestępczością. To także edukacja społeczna na jeszcze wyższym poziomie i oczekiwanej jakości w zakresie bezpieczeństwa powszechnego, w tym głównie przestępstw na tzw. wnuczka, policjanta, prokuratora czy funkcjonariusza CBŚP.

Chętne do rozmowy osoby zapraszamy do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Świdnicy przy ul. Saperów 29 w dniach:

16 września ( poniedziałek) w godzinach 11.00-13.00
18 września ( środa) w godzinach 11.00- 13.00
20 września (piątek) w godzinach 11.00-13.00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group