Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 497
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Posłanka PiS prosi o oddanie głosu na Wojciecha Murdzka

Piątek, 21 listopada 2014, 16:14
Aktualizacja: 18:17
Autor: red.
Świdnica: Posłanka PiS prosi o oddanie głosu na Wojciecha Murdzka
Fot. archiwum
Posłanka Prawa i Sprawiedliwości Anna Zalewska w II turze wyborów samorządowych wyraziła poparcie dla Wojciecha Murdzka, prezydenta Świdnicy, który ubiega się o kolejną kadencję. Mimo, że PiS w I turze wyborów wystawił swojego kandydata, to finalnie popiera właśnie prezydenta Murdzka.

Wojciech Murdzek to człowiek, z którym można się nie zgadzać, nawet krytykować, ale z którym warto dyskutować. Szanuje innych, potrafi pochylać się nad słabszymi, ale umie twardo negocjować. Przekonał mnie, że ma nowe pomysły na rozwój miasta. Deklaruje otwartość na wdrażanie projektów innych ugrupowań. 30 listopada trzeba podjąć jednoznaczną decyzję, na choćby chwilę zapomnieć o konfliktach, różnicach i sporach, a skupić się wokół osoby kompetentnej i doświadczonej. Proszę więc Państwa o oddanie głosu na Wojciecha Murdzka” – napisała w liście otwartym Anna Zalewska, posłanka na Sejm RP.

List otwarty Anny Zalewskiej:

Szanowni Mieszkańcy Świdnicy!

W większości miast Polski skończyły się wybory samorządowe, w Świdnicy jeszcze trwają. Znamy już wprawdzie nazwiska radnych, wiemy kogo reprezentują, jakie programy będą realizować. Musimy zdecydować, kto zostanie Prezydentem. Mamy dwóch kandydatów. Pan Wojciech Murdzek reprezentuje Wspólnotę Samorządową, Pani Beata Moskal-Słaniewska – Sojusz Lewicy Demokratycznej. Znam osobiście oboje i nie mam wątpliwości, komu zaufać i wspólnie realizować zobowiązania wyborcze. Wojciech Murdzek to człowiek, z którym można się nie zgadzać, nawet krytykować, ale z którym warto dyskutować. Szanuje innych, potrafi pochylać się nad słabszymi, ale umie twardo negocjować. Przekonał mnie, że ma nowe pomysły na rozwój miasta. Deklaruje otwartość na wdrażanie projektów innych ugrupowań.
30 listopada trzeba podjąć jednoznaczną decyzję, na choćby chwilę zapomnieć o konfliktach, różnicach i sporach, a skupić się wokół osoby kompetentnej i doświadczonej. Proszę więc Państwa o oddanie głosu na Wojciecha Murdzka.

Poseł na Sejm RP
Anna Zalewska

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group