Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Posłowie z certyfikatem

Niedziela, 25 września 2011, 15:23
Aktualizacja: 19:51
Autor: GrA
Świdnica: Posłowie z certyfikatem
Fot. Agnieszka Gryc
Czterech kandydatów do Sejmu o Senatu odebrało w piątek 23 września certyfikaty „Kandydat przyjazny życiu i rodzinie”.

Wiesław Kilian, kandydat na Senatora z ramienia Platformy Obywatelskiej, Kamil Zieliński, kandydat do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości, Beata Mucha, kandydat do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości oraz Maciej Badora, kandydat do Senatu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości podczas konferencji prasowej, która odbyła się w piątek w świdnickiej restauracji Rynek 43 odebrali certyfikaty „Kandydat przyjazny życiu i rodzinie”. Certyfikaty przyznawane są przez Komitet Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”.

Komitet we wrześniu wręczył podobne certyfikaty stu posłom Rzeczpospolitej Polskiej, reprezentującym różne opcje polityczne, którzy opowiedzieli się za ustawą o ochronie dzieci nienarodzonych oraz złożyli deklarację podjęcia w przyszłej kadencji zdecydowanych działań na rzecz objęcia pełną ochroną życia ludzkiego oraz na rzecz wzmocnienia wartości rodziny opartej na małżeństwie kobiety i mężczyzny w wymiarze kulturowym, społecznym i materialnym.

- Naszą intencją nie jest wspieranie partii, a kandydatów, którzy chcą służyć rodzinie. Mam nadzieję, że ta świadomość wśród polityków będzie wzrastać – mówił podczas konferencji prasowej Jacek Sapa z Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „STOP ABORCJI”.

Wśród wyróżnionych certyfikatem kandydatów do Sejmu i Senatu z okręgu wałbrzysko-świdnickiego znalazła się także nieobecna na konferencji Monika Nejman, kandydatka do Sejmu z ramienia Prawa i Sprawiedliwości.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group