Środa, 28 września
Imieniny: Marka, Wacława
Czytających: 689
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Posprzątają Świebodzice

Środa, 5 maja 2021, 7:41
Aktualizacja: 9:42
Autor: red
Świebodzice: Posprzątają Świebodzice
Fot. organizatorzy
Zapraszamy do udziału w akcji ekologicznej pn. Posprzątajmy Świebodzice, która odbędzie się w naszym mieście w dniu 15 maja (sobota).

Organizatorem akcji jest Miasto Świebodzice, a partnerami: Miejski Dom Kultury, OSiR Świebodzice Spółka z o.o., ZGK Świebodzice Spółka z o.o., ZWiK Świebodzice Spółka z o.o. Zachęcamy organizacje pozarządowe, kluby sportowe oraz instytucje do aktywnego włączenia się w to wydarzenie. Pierwsza edycja odbyła się we wrześniu ubiegłego roku i cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców naszego miasta.

Akcja po raz kolejny zorganizowana jest w trosce o czystość miasta, ma na celu promocję ekologicznych zachowań, edukowanie najmłodszych jak należy dbać o środowisko, które spełnia niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka.

W tym roku zaplanowaliśmy sprzątanie trzech rejonów, wyznaczając zbiórkę o godz. 11:00 w następujących lokalizacjach: Ciernie (pętla autobusowa), Pełcznica (pętla autobusowa), teren przy stadionie miejskim im. Ludwika Paluszaka ul. Sportowa 15. Do akcji Miasto Świebodzice zaprosiło niezawodnych i bardzo zaangażowanych parterów Stowarzyszenie Czysty Wałbrzych oraz Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie.

Dzięki wzajemnej współpracy z partnerami zostanie posprzątana część koryta rzeki Pełcznica.

Ze względu na panujące obostrzenia akcja będzie przebiegała z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczną torbę, a także zostanie wyposażony w worki na odpady oraz rękawiczki. Zachęcamy do zgłoszenia udziału w akcji w wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej, tel. 74/ 666-95-71, e-mail: promocja@swiebodzice.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group