Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 755
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Posprzątają Świebodzice

Sobota, 5 czerwca 2021, 15:18
Autor: red
Świebodzice: Posprzątają Świebodzice
Fot. organizatorzy
Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego posprzątania naszego, pięknego miasta w sobotę 12 czerwca. Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze, a akcja podobnie jak w ubiegłym roku zakończy się wielkim sukcesem.

Organizatorem akcji jest Miasto Świebodzice, a partnerami: Miejski Dom Kultury, OSiR Świebodzice Spółka z o.o., ZGK Świebodzice Spółka z o.o., ZWiK Świebodzice Spółka z o.o. Zachęcamy organizacje pozarządowe, kluby sportowe oraz instytucje do aktywnego włączenia się w to wydarzenie. Akcja po raz kolejny zorganizowana jest w trosce o czystość miasta, ma na celu promocję ekologicznych zachowań, edukowanie najmłodszych jak należy dbać o środowisko, które spełnia niezwykle ważną rolę w życiu każdego człowieka. Zaplanowana pierwotnie na maj akcja została przesunięta ze względu na utrzymujące się niekorzystne warunki atmosferyczne oraz prognozowane opady deszczu.

W tym roku zaplanowaliśmy sprzątanie trzech rejonów, wyznaczając zbiórkę o godz. 12:00 w następujących lokalizacjach:

Ciernie (pętla autobusowa),
Pełcznica (pętla autobusowa),
teren przy stadionie miejskim im. Ludwika Paluszaka ul. Sportowa 15.

Ze względu na panujące obostrzenia akcja będzie przebiegała z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczną torbę, a także zostanie wyposażony w worki na odpady oraz rękawiczki. Podczas akcji, odpady zbierane będą z zachowaniem zasad wstępnej segregacji do dedykowanych worków. Zachęcamy do zgłoszenia udziału w akcji w wydziale Promocji i Komunikacji Społecznej, tel. 74/ 666-95-71, e-mail: promocja@swiebodzice.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group