Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 933
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Poszukiwania 56–letniej mieszkanki Świdnicy zakończone

Czwartek, 21 lutego 2013, 13:54
Aktualizacja: 14:31
Autor: red.
powiat świdnicki: Poszukiwania 56–letniej mieszkanki Świdnicy zakończone
Fot. archiwum
Poszukiwana przez policjantów 56–letnia mieszkanka Świdnicy, została odnaleziona wczoraj wieczorem na terenie Strzegomia.

Wczoraj o godz. 19.20 zaniepokojony mieszkaniec Świdnicy powiadomił Komendę Powiatową Policji w Świdnicy o zaginięciu swojej 56-letniej matki. Około godz. 14.00 kobieta wyszła z domu i wszelki ślad po niej zaginął.

W poszukiwaniach cierpiącej na schizofrenię kobiety brali udział policjanci z całego powiatu. Sprawdzali parki, dworce kolejowe i autobusowe, ciągi komunikacyjne oraz markety. Na terenie Świdnicy poszukiwania nie przyniosły pozytywnych rezultatów.

Była godz. 22.45, gdy w patrolujący rejon ulicy Wałbrzyskiej w Strzegomiu przewodnik psa policyjnego zauważył przewracają się do rowu kobietę. Podszedł do niej, pomógł wstać. Okazało się iż odpowiada ona rysopisowi poszukiwanej przez policjantów mieszkanki Świdnicy. Kobieta była przemarznięta i przestraszona. Przewodnik poinformował o odnalezieniu zaginionej, pod jego opieką kobieta została przewieziona do Komisariatu Policji w Strzegomiu i przekazana rodzinie.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group