Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1296
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Poszukiwany i marihuana

Piątek, 23 lutego 2024, 11:37
Autor: red
Świdnica: Poszukiwany i marihuana
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Świdnickiej komendy zatrzymali kolejnego poszukiwanego. 38–latek poszukiwany w związku z zaległą karą pozbawienia wolności….ale jak się okazało odpowie również za posiadanie narkotyków.

Jednym z głównych zadań policjantów jest min. ujawnianie osób ukrywających się przed organami ścigania np. w celu uniknięcia kary pozbawienia wolności za wcześniejsze przestępstwa. To trudna i skomplikowana praca, w której często kluczowe znaczenie mają działania operacyjne.

I takie właśnie działania przeprowadzili funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego świdnickiej komendy w celu ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego 38-latka, które pozwoliły im ustalić, że w dniu zatrzymania 38-latek będzie przebywać na terenie jednego z urzędów w Świdnicy.

Podczas zatrzymania mundurowi ujawnili przy mężczyźnie ukryty w odzieży woreczek strunowy z suszem, który został zabezpieczony przez policjantów. Badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Podczas dalszych czynności w mieszkaniu zatrzymanego mężczyzny policjanci ujawnili kolejne porcje marihuany. Łącznie zabezpieczono blisko 80 porcji tego narkotyku.

Nielegalny towar trafił do depozytu, natomiast 38-latek do aresztu.

Mężczyzna na podstawie zarządzenia Sądu Okręgowego w Świdnicy był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu celem odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 1 roku.

Mężczyzna nie uniknie także odpowiedzialności za posiadanie narkotyków, o jego losie zdecyduje sąd, grozi mu kolejne 3 lata pozbawiania wolności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group