Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Powiatowi rajcy pożegnali się (na miesiąc?)

Piątek, 29 października 2010, 9:35
Aktualizacja: 9:37
Autor: KO
Świdnica: Powiatowi rajcy pożegnali się (na miesiąc?)
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Z grona radnych powiatowych na pewno w następnej kadencji nie zobaczymy Elżbiety Gaszyńskiej (która startuje do sejmiku) i Tadeusza Niedzielskiego (który nie startuje nigdzie). Wczoraj radni powiatowi spotkali się na ostatniej sesji i życzyli sobie, aby za miesiąc – po wyborach – znów się spotkać na tej samej sali narad.

Czterdziesta pierwsza sesja obradowała w sali konferencyjnej Urzędu Stanu Cywilnego w Świdnicy. Gościem specjalnym rajców był starosta partnerskiego niemieckiego powiatu Bergstrasse Matthias Willkes. Niemiecki starosta podziękował za dotychczasową współpracę między powiatami: świdnickim i bergstrasse oraz za wspólne projekty, które wciągu mijających dziesięciu lat współdziałania udało się obu partnerom z Polski i Niemiec zrealizować.

Radni zmienili budżetu powiatu na 2010 r. (zwiększyli dochody i wydatki o 2.055.733 zł) i przyjęli Program Współpracy Powiatu Świdnickiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2011. Wysłuchali też protokołu z kontroli w zakresie umowy zawartej na realizację łącznika do autostrady.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group