Poniedziałek, 3 sierpnia
Imieniny: Lidii, Nikodema
Czytających: 579
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pożegnalny zarząd Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich

Wiadomości: Świdnica
Sobota, 14 stycznia 2012, 9:40
Aktualizacja: 14:22
Autor: red
Fot. użyczone
11 stycznia po raz ostatni Edward Szywała przewodniczył obradom Zarządu Stowarzyszenia Przedsiębiorców i Kupców Świdnickich. 18 stycznia odbędzie się Walne Zgromadzenie, na którym zarząd, kończący dwuletnią kadencję, otrzyma skwitowanie. Pałeczkę szefa SPiKŚ przejmie Jacek Domejko, który przez ostatni rok pełnił funkcję prezesa–elekta.

Od 2008 roku zarząd pracował w składzie: Edward Szywała (prezes), Jerzy Lepak (wiceprezes), Janusz Szostak (sekretarz), Marian Sworobowicz (skarbnik), Jacek Domejko, Leszek Mazurek i Radosław Nowicki. Funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej pełnił Jerzy Skonieczny, zaś pracami Sądu Honorowego kierował Bogusław Solima.
- Każdy pracę w zarządzie traktował bardzo poważnie, z zaangażowaniem. Wyrobiliśmy sobie solidną markę, udało się nam z bardzo dobrym efektem zrealizować kilka dobrych pomysłów i mam nadzieję, że te tradycje będą kontynuowane – podsumowywał Edward Szywała.
Za udaną, dwuletnią pracę członkowie Zarządu obecni na spotkaniu podziękowali symbolicznym kwiatem i drobnym upominkiem.
- Dziękujemy za wszystkie bardzo konstruktywne spotkania, które wspólnie odbyliśmy – mówił Jacek Domejko.
Leszek Mazurek podkreślił, że to właśnie pod przewodnictwem Edwarda Szywały odbyły się obchody 20-lecia SPiKŚ.
- Było to ogromne wydarzenie, w które włączyliśmy niemal wszystkich, a które bardzo nas zintegrowało. Udało się pokonać wszystkie trudności i udało się znakomicie. Za to też ci Edward bardo dziękujemy. Jubileusz był promocją Stowarzyszenia i promocją miasta. Będziemy go wspominać długie lata – podkreślał Leszek Mazurek.
Edward Szywała, choć nie będzie – jak zapowiada – członkiem przyszłego zarządu, nie zamierza nie pracować na rzecz SPiKŚ. Chce m.in. nadal zajmować się organizacją Świdnickiego Forum Gospodarczego. Podczas 21 lat istnienia SPiKŚ Edward Szywała pełnił funkcję prezesa przez 12 lat. Decyzją Stowarzyszenia posiada tytuł Prezesa Honorowego. Jest inicjatorem i współzałożycielem SPiKŚ, a także pomysłodawcą Statuetki Przedsiębiorczości, Nagrody Wiecznego Pióra, Diamentów Wolności i wielu innych inicjatyw. Koledzy cenią go przede wszystkim za organizację spotkań z osobistościami życia politycznego, gospodarczego i kulturalnego, które od lat konsekwentnie prowadzi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~Spiker 14-01-2012 13:44
wzajemna adoracja gwarancją sukcesu :)
~zenonek 14-01-2012 22:58
Panie (pożal się Boże) Dyrektorze Domejko....A prosze sie zająć w końcu zwykłym człowiekiem i Pana pracownikami..czyli pielęgniarkami i innym personelem,a tak w ogóle to może jest jakiś szpital na Białorusi do objecia /!! :) Pozdrawiam Szanownych (nic nie robiacych dla miasta) Kupców
~Wokulski 14-01-2012 23:08
Kółko wzajemnej adoracji rozwija się w najlepsze.
~ 15-01-2012 12:29
Aż Wam ulżyło jak sobie coś wpisaliście :) nieszczęśliwi ludzie.
~Wokulski 15-01-2012 19:07
Najważniejsza jest dobra zabawa i lansowanie swojego wizerunku w chwili gdy flagowy zakład tonie niczym Titanic...Porażka,żenada...
~adaś 24-01-2012 1:21
Pan Domejko to przedsiębiorca czy kupiec bo już straciłem rachubę? Czy to nie ten dyrektor co przestępców zatrudnia na stanowiskach? Złodziei, łapówkarzy i oszustów? Choć mogę się mylić ,przecież nie jednemu kundlowi Burek.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group