Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Pożegnanie sześciolatków

Niedziela, 27 czerwca 2021, 7:16
Autor: red
Pszenno: Pożegnanie sześciolatków
Fot. Gmina Świdnica
24 czerwca to dzień, który dla 40 dzieci sześcioletnich z Przedszkola „Bajkowa Dolinka” w Pszennie był dniem szczególnym. Dniem w którym po raz ostatni oficjalnie kończą kilkuletnią edukację przedszkolną, a po wakacjach wkroczą w nowe życie szkolne, staną się uczniami.

Uroczystość pożegnania to wydarzenie które na stałe wpisane jest w kalendarz uroczystości i imprez przedszkola. Odśpiewanie hymnu, przekazanie sztandaru, odtańczenia poloneza, wiersze, piosenki i tańce. Były to z pewnością bardzo wzruszające momenty dla rodziców. Podczas właśnie takich uroczystości można dostrzec jak w ciągu tych kilku lat przedszkolaki, pod czujnym okiem swoich opiekunów rozwinęły swoje umiejętności. Na zakończenie uroczystości dyrektor placówki Ewa Wasilenia wręczyła każdemu dyplom ukończenia przedszkola oraz pamiątkową książkę.

Koniec roku szkolnego to doskonała okazja do złożenia podziękowań wszystkim rodzicom za wytrwała, rzetelną pracę oraz serce i zaangażowanie. Za podejmowanie współpracy z przedszkolem dla dobra dzieci. To także czas podziękowań dla rady pedagogicznej i wszystkich pracowników przedszkola za kształtowanie właściwych postaw dzieci, pomagając im w zdobywaniu umiejętności, wyposażając je w nieprzemijające wartości dobra, prawdy i piękna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group