Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 1005
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: „Poznaj kraj swoich przyjaciół”. Wspólna promocja Powiatu Świdnickiego i Miasta Jičín

Czwartek, 21 września 2017, 17:16
Autor: red
powiat świdnicki: „Poznaj kraj swoich przyjaciół”. Wspólna promocja Powiatu Świdnickiego i Miasta Jičín
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Starosta Świdnicki ma przyjemność poinformować, że sukcesem zakończyło się aplikowanie Powiatu Świdnickiego i Miasta Jicin o środki pochodzące z Programu Interreg V–A Republika Czeska – Polska w ramach Funduszu Mikroprojektów, Oś Priorytetowa 2. Rozwój potencjału przyrodniczego i kulturowego na rzecz wspierania zatrudnienia, Działanie 4. Wspólne działania informacyjne, marketingowe i promocyjne w dziedzinie wykorzystania zasobów przyrodniczych i kulturowych.

Decyzją III Euroregionalnego Komitetu Sterującego mikroprojekt pn. „Poznaj kraj swoich przyjaciół” został zarekomendowany do dofinansowania w wysokości 46.207,16 EUR całkowitych wydatków kwalifikowalnych w tym 18.808,28 EUR zatwierdzono dla Partnera Wiodącego Projektu - Miasta Jičín i 27.398,88 EUR dla Partnera Projektu tj. Powiatu Świdnickiego.

Celem projektu „Poznaj kraj swoich przyjaciół” jest podniesienie wiedzy mieszkańców partnerskich regionów w zakresie atrakcji turystycznych, kulturowych i przyrodniczych obu partnerów oraz wsparcie ruchu turystycznego między innymi poprzez udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Brnie i w Poznaniu, jak również działania kulturalno – promocyjne po obu stronach granicy. Realizacja mikroprojektu zaplanowana została w okresie od 22 września 2017 r. do 24 czerwca 2018 r.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Glacensis.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group