Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Prace już trwają

Środa, 12 kwietnia 2023, 11:00
Aktualizacja: 11:01
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Prace już trwają
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Rozpoczęły się prace pod wiaduktem na ulicy Wolności w Jaworzynie Śląskiej. Przejazd w tym miejscu został zamknięty. Kierowców obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu.

Służba Drogowa Powiatu Świdnickiego, zarządca drogi Nowy Jaworów – Żarów, od stycznia realizuje prace związane z przebudową ulic Wolności i 1 Maja w Jaworzynie Śląskiej. W ramach inwestycji zostanie m.in. usprawnione odprowadzanie deszczówki pod wiaduktem na ulicy Wolności, co zapobiegnie zalewaniu tego odcinka po intensywnych deszczach. Niestety, wiąże się to z utrudnieniami dla kierowców. 11 kwietnia zamknięto przejazd pod wiaduktem. – Planujemy, że prace nie powinny potrwać dłużej niż 6-8 tygodni. Musimy brać jednak pod uwagę, że są miejsca, w których możemy napotkać rzeczy niezinwentaryzowane i wtedy ten termin może ulec wydłużeniu. Niemniej będziemy starali się wykonać prace jak najszybciej, aby mieszkańcy jak najkrócej musieli korzystać z wytyczonych objazdów – informuje Marek Olesiński, dyrektor Służby Drogowej Powiatu Świdnickiego.

Ruch pieszych odbywa się normalnie. Kierowcy muszą korzystać z wytyczonych objazdów przez Bolesławice, Nowice, Piotrowice Świdnickie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group