Piątek, 26 czerwca

Prace nabierają tempa

Audio

Czytaj na głos

Autor: red 1 min czytania

Po zimowej przerwie wykonawca kanalizacji sanitarnej wznowił prace przy budowie sieci w Roztoce oraz na odcinku kanalizacji tłocznej pomiędzy Roztoką a Jugową. Sieć główna w Borowie została zakończona i niebawem rozpocznie się proces budowy przyłączy.

Jak już pisaliśmy inwestycja jest realizowana przy dofinansowaniu ze środków unijnych w ramach projektu pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej w Aglomeracji Gniewków, gmina Dobromierz – II Etap, budowa sieci kanalizacji sanitarnej w Roztoce, Borowie i Jugowej”.

Odbiór kanalizacji nastąpi jesienią br.

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka