Piątek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 930
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Prewencja przed feriami zimowymi

Czwartek, 6 lutego 2014, 14:23
Aktualizacja: 14:24
Autor: red.
powiat świdnicki: Prewencja przed feriami zimowymi
Fot. archiwum
Policjanci z powiatu świdnickiego rozpoczęli realizację kolejnego cyklu spotkań z najmłodszymi mieszkańcami powiatu w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi. Funkcjonariusze w trakcie rozmów z dziećmi szczególną uwagę zwrócą m.in. na bezpieczeństwo podczas zabaw zimowych oraz spędzania czasu na wolnym powietrzu.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi ruszyli na spotkania z dziećmi i młodzieżą.

Głównym celem spotkań jest przypomnienie najmłodszym mieszkańcom powiatu podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw. Szczególną uwagę policjanci zwracać będą na zagrożenia związane z zabawami na zamarzniętych rzekach i jeziorach oraz w pobliżu dróg. Funkcjonariusze w trakcie wizyt porozmawiają także z dziećmi o tym jak należy się zachować gdy pozostają same w domu.

Działania prewencyjne prowadzone przez policjantów mają na celu poprawę bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych zarówno tych, które będą uczestniczyć w zorganizowanych formach wypoczynku, jak i tych, które pozostaną w domu.

(KPP Świdnica)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group