Czytających: 1988

III-liga piłkarska: Prochowiczanka – Polonia 1:2! (zapis relacji live)

Sobota, 8 października 2011, 18:26
Aktualizacja: 1:04
Polonia Świdnica odniosła kolejne zwycięstwo w III–ligowych rozgrywkach. Tym razem naszym zawodnikom nie sprostali gracze Prochowiczanki Prochowice przegrywając 1:2.

Zapis relacji z meczu

Do rozpoczęcia meczu kwadrans, prawdopodobnie na boisku pojawi się Dariusz Filipczak, który nabawił się urazu podczas czwartkowego treningu.

Skład Polonii: Pierzga, P. Salamon, Borowy, Bielski, Lato, Szuba, Łagiewka, Filipczak, Śmiałowski, Goździejewski, Tobiasz, rezerwa: Bęc, M. Salamon, Miętkiewicz, Luber, Chmiel, Hajłasz

Skład Prochowiczanki: Kijewski, Kanas, Antosiewicz, M. Wojciechowski, M. Kula, Niewdana, Nowak, Węgłowski, Azikiewicz, Rusin, Ogórek ławka: Bachusz, Zieliński, P. Kula, Baran, Gajewski, Smolarek, Grochowski

2' - Dobry rajd Goździejewskiego, nasz zawodnik powstrzymany przez obrońców

10' - strzelał z dystansu Ogórek jednak ponad bramką

11' - w odpowiedzi Łagiewka, też niecelnie

13' - potężny strzał z dystansu Tobiasza, golkiper rywali przenosi piłkę nad poprzeczką

15' - rzut rożny dla gospodarzy, głową uderza Nowak, fantastyczną interwencją popisuje się Pierzga

18' - Goździejewski powstrzymany na skrzydle, w Prochowicach wciąż bez bramek

21' - Azikiewicz z dystansu, obok bramki

26' - miejscowi wychodzą wysokim pressingiem, biało-zieloni mają z tym na razie problemy

34' - gra przeniosła się w okolice środka boiska

37' - Bielski z rzutu wolnego, futbolówkę nad bramką przerzuca bramkarz

38' - 1:0 dla gospodarzy, kontra zakończona bramką Azikiewicza

42' - dobra okazja biało-zielonych, dogranie Śmiałowskiego nie doszło jednak do Tobiasza

45' - jest remis 1:1, dobrą wrzutkę Filipczaka kończy Śmiałowski. Strzał głową naszego skrzydłowego zatrzymał najpierw bramkarz, ale wskutek dobitki był bezradny.

45' - koniec pierwszej połowy

46' - rozpoczynamy drugą połowę, drużyny bez zmian

47' - świetna interwencja Pierzgi po strzale Azikiewicza, wciąż 1:1

53' - groźnie na skrzydle atakował Tobiasz, jego dośrodkowanie nie znalazło jednak adresata

56' - prowadzimy 2:1, podanie Goździejewskiego wykorzystał Tobiasz, trafiając z najbliższej odległości

58' - Nowak żółta kartka

59' - zmiana u gospodarzy Zieliński za Rusina

67' - Śmiałowski przegrywa pojedynek jeden na jednego z bramkarzem miejscowych

70' - Tobiasz żółta kartka

71' - rzut rożny dla gospodarzy, Ogórek uderza głową, ale obok bramki

71' - Tobiasz schodzi, na boisku pojawia się Hajłasz

75' - Hajłasz znalazł się w dobrej sytuacji, jego strzał z okolicy 16 metra od bramki powędrował jednak nad bramką

76' - Miętkiewicz za Śmiałowskiego

77' - Baran za Kanasa

78' - Azikiewicz żółta kartka

81' - Salamon upomniany żółtym kartonikiem

86' - Salamon powstrzymuje kontrę gospodarzy, żółta i w konsekwencji czerwona kartka, gramy w osłabieniu

87' - Zieliński groźnie uderzył, ale niecelnie

87' - w odpowiedzi Hajłasz, jego strzał nie sprawił trudności bramkarzowi rywali

88' - Chmiel za Goździejewskiego

90' - Mateusz Salamon wchodzi, boisko opuszcza Szuba

93' - bardzo brzydkie zachowanie Ogórka w końcówce meczu, kopnął Pierzgę, w efekcie czego wywiązałą się bójka. Lato żółta kartka, Ogórek czerwona

93' - koniec meczu wygrywamy 2:1!!!