Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Profesjonalna siłownia

Poniedziałek, 11 maja 2020, 7:23
Aktualizacja: 12:24
Autor: red
Strzegom: Profesjonalna siłownia
Fot. OSiR Strzegom
Na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu, w sąsiedztwie nowo wybudowanego placu zabaw, powstała siłownia zewnętrzna.

Została wyposażona w dziesięć urządzeń, z których będą mogli korzystać dorośli i dzieci.

Urządzenia dobrano tak, aby pozwalały wykonać urozmaicone jednostki treningowe na świeżym powietrzu. - Zamontowano do użytku sprzęty takie jak: biegacz, wyciąg górny, krzesło do wyciskania, orbitrek, twister, masażer, ławka pozioma, wspornik do rozciągania nóg, surfer i narciarz - informuje Paweł Mosór, prezes spółki OSiR. - Są to profesjonalne stanowiska do ćwiczeń, które - mam nadzieję - spełnią oczekiwania użytkowników w każdym wieku. Ułatwieniem dla osób początkujących są instrukcje opisujące prawidłowy sposób korzystania ze sprzętu.

W pobliżu nowej siłowni powstał niedawno nowy plac zabaw i kiedy dzieci będą pochłonięte zabawą, to rodzice zamiast siedzieć na ławce będą mogli zadbać o swoją sylwetkę.

Również na stronie internetowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Strzegomiu zamieszczono bardzo ciekawą instrukcję, jak należy prawidłowo korzystać z poszczególnych urządzeń. Zapraszamy do lektury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group