Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 898
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Promowali gminę

Wtorek, 30 lipca 2019, 13:19
Aktualizacja: 13:21
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Promowali gminę
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Gmina Jaworzyna Śląska wspólnie z Zakładami Porcelany Stołowej „Karolina”, Muzeum Kolejnictwa oraz Fundacją Spichlerz Kultury w dniach 26–28 lipca, w Darłówku promowała atrakcje i obiekty naszej gminy podczas realizowanego przez telewizję TVN Projektu Plaża.

W ramach projektu na nadmorskiej plaży odbywała się promocja Województwa Dolnośląskiego, za którą odpowiadał Urząd Marszałkowski. Pokazane zostały liczne atrakcje i walory naszego regionu. Dodatkowo nasza gmina wraz z funkcjonującymi u nas innymi podmiotami oraz Kopalnia w Złotym Stoku otrzymały specjalne zaproszenie by zaprezentować swoje atuty odpoczywającym turystom.

Atrakcje przygotowane przez gminę i naszych partnerów cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Najmłodsi turyści uczestniczyli w warsztatach: zdobienia porcelanowych kubków, składania modeli pociągów, czy tworzenia lawendowych obrazków. Goszczący nad Morzem Bałtyckim w Darłówku chętnie układali puzzle z grafikami charakterystycznymi dla naszej gminy. Poza zabawą plażowicze mogli również uzyskać informacje o gminie, naszych walorach turystycznych, znajdujących się u nas ciekawych obiektach, miejscach oraz odbywających się wydarzeniach.

Kolejny przystanek Projektu Plaża, na którym zagości Gmina Jaworzyna Śląska odbędzie się w Łebie w dniach 16-18 sierpnia 2019.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group