Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 720
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Marcinowice: Promowali swój zawód

Wtorek, 14 czerwca 2022, 17:42
Autor: red
Marcinowice: Promowali swój zawód
Fot. KPP Świdnica
W piątek na terenie Marcinowic zorganizowano Festyn Rodzinny w Marcinowicach . Na imprezie nie zabrakło policjantów z Posterunku Policji w Marcinowicach, którzy dbali o bezpieczeństwo, prezentowali sprzęt policyjny, a także przygotowali stoisko informacyjne, gdzie poprzez zabawę omawiali podstawowe zasady bezpieczeństwa. Festyn był również świetną okazją do promocji zawodu policjanta.

10 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej w Marcinowicach im. Lotników Polskich z okazji Święta Szkoły odbył się Festyn Rodzinny. W imprezie uczestniczyli policjanci z Posterunku Policji w Marcinowicach, którzy dbali o bezpieczeństwo uczestników festynu, a także prezentowali zawód policjanta. Poprzez zabawę mundurowi przypominali dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w domu, na ulicy oraz podczas zbliżających się wakacji.

Dzieci ale i dorośli miały również okazję zobaczyć z bliska sprzęt policyjny, który na co dzień wykorzystywany jest przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy, usiąść za kierownicą policyjnego radiowozu, a także porozmawiać z policjantami na nurtujące ich pytania.

Uczestnikom imprezy towarzyszył także Komisarz Lew- maskatka dolnośląskiej policji, który zachęcał do zabawy.

Festyn był również świetną okazją do promocji zawodu policjanta. Funkcjonariusze opowiadali o pracy policjantów w różnych pionach i zachęcali do wstąpienia w policyjne szeregi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group