Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 647
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Prymusi z nagrodami

Poniedziałek, 30 czerwca 2014, 9:54
Aktualizacja: 11:55
Autor: red.
Świdnica: Prymusi z nagrodami
Fot. użyczone
Po raz trzeci Galeria Świdnicka zaprosiła zdobywców świadectw z czerwonym paskiem po odbiór nagród. Jak co roku dla każdego prymusa, który pomiędzy 10.00 a 12.00 w niedzielę, 29 czerwca odwiedził galerię, był do odebrania bilet do kina na seans w technologii 3D oraz kupon na pyszne lody w kawiarni Choice. Ale nie tylko. Dla pierwszych 50 osób przygotowano płyty z muzyką – między innymi najnowszy album Dawida Kwiatkowskiego, ostatni album Michaela Jacksona czy przeboje z serialu „Violetta”.

Dla kilkunastu osób były także zaproszenia na kursy językowe do Licencjonowanej Szkoły Języków Obcych Mała Lingua & Lingua Teens Space, filia Świdnica – bezpłatne lub z możliwością skorzystania z rabatów.

W sumie ponad 130 osób odebrało upominki. Dla najlepszych były jeszcze dodatkowe niespodzianki – kupony wartości 100 zł do salonu EMPIK. Zgodnie z obietnicą, otrzymały je 3 pierwsze osoby, które zgłosiły się do stoiska PRYMUSI, a które uzyskały w minionym roku szklonym średnią powyżej 5,5. Były to Anna Natanek ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej, Kinga Kępa ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Świdnicy oraz Julia Słobodzian ze Szkoły Podstawowej nr 105 w Świdnicy. Dwa dodatkowe talony za najwyższą uzyskaną średnią otrzymały także Maja Kozłowska ze Szkoły Podstawowej w Pszennie, która uzyskała imponującą średnią 6,0 oraz Kasia Skrzynecka ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Świdnicy, która zdobyła w minionym roku szkolny średnią 5,94.

- Za solidną pracę należy się wyróżnienie, stąd zwyczaj wręczania upominków przez Galerię Świdnicką najlepszym uczniom. Chcemy, by dla nich wakacje rozpoczęły się szczególnie miło – mówi Beata Moskal-Słaniewska.

Wśród wyróżnionych nie zabrakło uczniów z całego powiatu świdnickiego – byli przedstawiciele Żarowa, Jaworzyny, Marcinowic, Wir czy Pszenna, nie zabrakło reprezentantów szkół w Lutomii, Grodziszczu czy Witoszowie. Choć oczywiście najwięcej dziewcząt i chłopców to mieszkańcy Świdnicy. Zgłosili się prymusi ze wszystkich rodzajów szkół – podstawowych, gimnazjalnych i ponadpodstawowych. Przed nimi i wszystkimi innymi uczniami dwa miesiące wakacji. Życzymy, by były udane i pogodne.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group