Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 960
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Dobromierz: Przedłużono termin zapisów na kurs komputerowy

Wtorek, 25 lutego 2014, 8:23
Autor: red.
Gmina Dobromierz: Przedłużono termin zapisów na kurs komputerowy
Fot. UG Dobromierz
Informujemy o wydłużeniu do dnia 28 lutego br. terminu przyjmowania zgłoszeń na bezpłatne szkolenia komputerowe. Realizowany w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 9.6.2 POKL, projekt bezpłatnego kursu komputerowego, to pierwsze owoce udziału gminy Dobromierz w Aglomeracji Wałbrzyskiej.

Kurs, który składa się z 4 modułów (użytkowanie komputera i zarządzanie plikami, przetwarzanie tekstów, arkusze kalkulacyjne, przegląd stron www i komunikacja), skierowany jest do mieszkańców oraz osób pracujących na terenie gminy Dobromierz i ma na celu podniesienie umiejętności obsługi komputera. Mogą wziąć w nim udział osoby w przedziale wiekowym 18-64 lata, nie posiadające umiejętności obsługi komputera. Szkolenia przeprowadzone zostaną w wybranych świetlicach wiejskich na terenie gminy i zakończą się egzaminem, po zdaniu którego osoby szkolące się otrzymają Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (ang. European Computer Driving Licence, ECDL) - jednolity dla całej Unii Europejskiej certyfikat zaświadczający o posiadaniu podstawowych umiejętności w zakresie korzystania z komputera osobistego.

Zapraszamy do udziału w kursie. Osobą wyznaczoną do kontaktów w Urzędzie Gminy Dobromierz i prowadzenia listy zgłoszeń jest Dawid Grabarek, pok. 12, tel. 74 85 86 217 wew. 19.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group