Czwartek, 28 maja
Imieniny: Jaromira, Justyny
Czytających: 588
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Przedszkola na start

Wiadomości: Gmina Dobromierz
Sobota, 3 listopada 2012, 18:21
Aktualizacja: 18:22
Autor: UG Dobromierz
Fot. UG Dobromierz
Wyczekiwane od lat przez mieszkańców gminy Dobromierz od poniedziałku staną się faktem. Mowa tu o 3 nowoczesnych punktach przedszkolnych, które od 5 listopada rozpoczną działalność na terenie gminy Dobromierz. Uroczyste otwarcie 2 punktów przedszkolnych w Roztoce nastąpi o godz. 8:00, zaś punktu w Dobromierzu o godz. 9:00.

Roztockie przedszkola mieścić się będą na parterze pięknie wyremontowanej świetlicy wiejskiej. Należy wspomnieć, że odczucia mieszkańców są bardzo pozytywne i wielu z nich wprost twierdzi, że realizacja funkcji przedszkolnej w części obiektu świetlicowego w centrum miejscowości, tuż przy szkole, kościele, ośrodku zdrowia i kompleksie boisk to „strzał w 10”. W tak dużym obiekcie można bowiem śmiało realizować różnorodne funkcje, a codzienny pobyt przedszkolaków sprawi, że będzie on tętnił życiem.

Z kolei małe przedszkole w Dobromierzu swoją siedzibę będzie miało w miejscowej szkole, która dołożyła wielu starań by zgodnie z oczekiwaniami rodziców poszerzyć swoją ofertę i tym samym po raz kolejny udowodniła, że wszelkie wyzwania na rzecz wyrównywania szans edukacyjnych dzieci są dla niej wartością nadrzędną.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group