Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 850
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia

Środa, 28 listopada 2018, 15:53
Autor: red
Żarów: Przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia
Fot. UM Żarów
Tradycyjnie, jak każdego roku najmłodsi mieszkańcy naszej gminy świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji okolicznościowe imprezy zostały zorganizowane we wszystkich placówkach oświatowych na terenie gminy Żarów.

Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola Dzień Pluszowego Misia uczciły na sportowo. Razem ze swoimi przytulankami śpiewały, tańczyły, ale wzięły także udział w sportowym turnieju, który odbył się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Zabawa była bardzo udana, nie brakowało również rywalizacji, a przede wszystkim sportowych emocji.
- Bajkowe Przedszkole w Żarowie, jak każdego roku włączyło się w obchody Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków nie tylko zabawy, ale również turniej sportowy, podczas którego dzieci brały udział w wielu konkurencjach, oczywiście wspólnie ze swoimi misiami. Aktywność w każdym wieku popłaca. Uczymy nasze przedszkolaki, że sport to zdrowie i warto szlifować swoje sportowe umiejętności. Ponadto, Dzień Pluszowego Misia to święto naszych ukochanych pluszaków. Misiowi można powierzyć dziecięce sekrety. Jest on najlepszym kompanem do zabawy, potrafi pocieszyć, gdy jest nam smutno i źle. Właśnie dlatego obchodzimy to święto - mówiła Beata Pis z Bajkowego Przedszkola w Żarowie.

Pluszowe misie są ulubieńcami wszystkich dzieci. Towarzyszą dzieciom na całym świecie. Pocieszają, dodają otuchy i są nieodzowną przytulanką przy zasypianiu. Przedszkolaki z Bajkowego Przedszkola nie tylko chętnie uczestniczyły w sportowym turnieju, ale również zachęcały swoje drużyny do sportowej rywalizacji.

W nagrodę za udział w sportowym turnieju i udział we wspólnej zabawie przedszkolaki otrzymały pluszowe misie od zastępcy burmistrza Grzegorza Osieckiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group