Sobota, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 1320
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Przerwa technologiczna

Niedziela, 5 kwietnia 2020, 11:26
Autor: red
Strzegom: Przerwa technologiczna
Fot. UM Strzegom
Zgodnie z zaleceniami Państwowego Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego, od dnia 12 marca br. kryta pływalnia "Delfinek" w Strzegomiu jest nieczynna. W związku z panująca w kraju sytuacją epidemiologiczną na obiekcie przyspieszono przerwę technologiczną.

Zarząd Ośrodka Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. zakłada, że dzięki temu, już po ustaniu epidemii, pływalni Delfinek nie trzeba będzie już zamykać.

Zwykle przerwa technologiczna odbywa się w okresie wakacji i wiązało się to z jej zamknięciem. Wykorzystując czas przestoju, aby ponownie nie zamykać pływalni po ustaniu epidemii, podjęto decyzję o przeprowadzeniu tych czynności wcześniej, gdy i tak cały obiekt jest niedostępny dla mieszkańców gminy.

W chwili obecnej z niecek basenowych spuszczono wodę, zostaną one zdezynfekowane, przeprowadzone zostaną także prace naprawcze (wymiana uszkodzonych płytek ceramicznych, uzupełnianie fug etc.) i serwisowe. Po odwołaniu stanu epidemii niecki basenowe zostaną ponownie napełnione wodą i "Delfinek" ponownie zostanie oddany do użytkowania.

Zarząd OSiR Sp. z o. o. informuje, że na wszystkich obiektach (mimo faktu, że są zamknięte) trwają prace konserwatorskie i naprawcze. OSiR jest przygotowywany do wiosenno - letniego okresu.
- Wszyscy mamy nadzieję, że już niedługo pandemia koronawirusa się zakończy i OSiR będzie licznie odwiedzany przez naszych mieszkańców - podkreśla Paweł Mosór, prezes spółki OSiR.

Ważność karnetów zostanie przedłużona o czas zamknięcia pływalni. Za niedogodności spółka OSiR przeprasza.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group