• Czwartek, 22 sierpnia 2019
  • Godz. 6:50
  • Imieniny: Marii, Cezarego, Tymoteusza
  • Czytających: 715
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Przy tenisowych stołach

Wiadomości: IV i V-liga tenisa stołowego
Poniedziałek, 6 grudnia 2010, 14:49
Aktualizacja: 14:51
Autor: MDvR
Fot. Internet
Występujący w II–lidze tenisa stołowego zawodnicy GLKS–u Foleko Świdnica w ubiegłym tygodniu mieli przerwę, zagrały za to niższe ligi. Poniżej komplet wyników i aktualne tabele.

IV-liga legnicka

6. kolejka (4.12): Nysa II Wolbromek – GLKS II Jaworzyna Śląska 10:6, KS Konfeks Legnica – STS Chrobry Głogów 10:7, KS Legnickie Pole – UKS Żak Gierałtowiec 10:3, AKS Strzegom – MKSTS II Polkowice 4:10

1. KS Legnickie Pole – 6 – 12 – 60:14
2. Chrobry Głogów – 6 – 8 – 51:33
3. Nysa II Wolbromek – 6 – 8 – 48:32
4. Konfeks Legnica – 6 – 8 – 49:34
5. GLKS II Jaworzyna Śląska – 6 – 8 – 50:38
6. MKSTS II Polkowice – 6 – 2 – 34:54
7. Żak Gierałtowiec – 6 – 2 – 21:57
8. AKS Strzegom – 6 – 0 – 9:60

IV-liga wałbrzyska

8. kolejka (4.12): AZS Collegium Glacense Nowa Ruda – UKS Jastrząb Boguszów-Gorce 10:3, UKS Ożary – MLKS Sudety Międzylesie 10:7. Spotkania: UKS Radunia Tąpadła – ULKS Ślęża I Wiko Wiry oraz ULKS Ślęża II Gimnazjalny Wiry – BSTS Bystrzyca Kłodzka zostały przełożone. W 8. kolejce pauzował GLKS II Sowa Lutomia.

1. UKS Ożary – 7 – 12 – 63:42
2. Ślęża I Wiry – 6 – 11 – 59:26
3. Sudety Międzylesie – 7 – 11 – 66:47
4. BSTS Bystrzyca Kł. – 7 – 8 – 54:45
5. Sowa Lutomia – 7 – 6 – 54:49
6. Collegium Nowa Ruda – 7 – 6 – 51:51
7. Radunia Tąpadła – 6 – 2 – 37:58
8. Ślęża II Wiry – 6 – 2 – 27:55
9. Jastrząb Boguszów-Gorce – 7 – 2 – 26:64

V-liga wałbrzyska

8. kolejka (4.12): UKS II Radunia Tąpadła – MKS Nysa Kłodzko 10:5, MLKS Śnieżnik II Stronie Śląskie – LZS Sokół Nowy Waliszów 8:10, SLSO Salos Dzierżoniów – GLKS Orlęta II Krosnowice 2:10, UKS II Ożary – USKS Nowa Ruda7:10. Mecz Ślęża III Wiry – MLKS Sudety II Międzylesie zaplanowano na 9 grudnia.

1. Orlęta II Krosnowice – 8 – 16 – 80:18
2. USKS Nowa Ruda – 7 – 12 – 67:45
3. Salos Dzierżoniów – 7 – 10 – 58:29
4. Radunia II Tąpadła – 8 – 10 – 63:54
5. UKS II Ożary – 8 – 7 – 62:56
6. Śnieżnik II Stronie Śl. – 8 – 7 – 58:55
7. Sokół Nowy Waliszów – 8 – 6 – 56:67
8. Nysa Kłodzko 8 – 6 – 47:63
9. Sudety II Międzylesie – 7 – 0 – 21:70
10. Ślęża III Wiry – 7 – 0 – 11:70

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Papaj 6-12-2010 22:27
A gdzie można w Świdnicy pograc w tenisa stołowego??

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group