Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1452
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Przygotowania do biegu

Wtorek, 16 kwietnia 2024, 10:41
Aktualizacja: 10:42
Autor: red
Świebodzice: Przygotowania do biegu
Fot. UM Świebodzice
W trakcie dzisiejszego spotkania, w którym udział wzięli Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Prezes OSiRu Jarosław Pizuński, Prezes ZWiK Grzegorz Cabanek, Prezes ZGK Sławomir Sprawka, Prezes GVT Świebodzice Zbigniew Gucwa, Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Świebodzicach Komisarz Paweł Antoniuk oraz Komendant Straży Miejskiej Łukasz Gil, omówiono kwestie organizacyjne, zaplanowanej na 12 maja, imprezy biegowej „Świebodzicka Piątka i Dycha”.

Przedsięwzięcie bez wątpienia należy do jednego ze sztandarowych wydarzeń sportowych w Świebodzicach. Biegacze mogą spróbować swoich sił na dwóch dystansach – 5 km i 10 km. W programie także biegi dla dzieci i bieg sztafet. Warto dodać, że bieg dofinansowywany jest z budżetu Gminy Świebodzice.

- Uważam, że inwestycja w sport jest bardzo ważna. Dlatego z chęcią angażujemy się w takie inicjatywy jak „Świebodzicka Piątka i Dycha”. Wsparcie dla propagowania wydarzeń sportowych procentuje i przynosi ogromne korzyści. Jestem dumny, że nasze miasto jest areną, na której odbywają się tak istotne imprezy – podkreśla Burmistrz. - Już dziś serdecznie zapraszam wszystkich do udział w „Świebodzickiej Piątce i Dysze” i do kibicowania naszym wspaniałym sportowcom – dodaje Paweł Ozga.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group