Wtorek, 23 kwietnia
Imieniny: Jerzego, Wojciecha
Czytających: 1206
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Przygotowania do Jarmarku

Środa, 28 lutego 2024, 11:13
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Przygotowania do Jarmarku
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Ruszyły przygotowania do Jarmarku Wielkanocnego! Poszukiwani są wystawcy.

Lokalni producenci, koła gospodyń wiejskich, twórcy rękodzieła mogą wziąć udział w kolejnej edycji Jarmarku Wielkanocnego, jaki odbędzie się 23 marca na hali sportowo-edukacyjnej w Jaworzynie Śląskiej. Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna – organizator wydarzenia – zaprasza do współpracy wszystkie osoby zainteresowane przygotowaniem swojego stoiska.

SOKiBP prowadzi nabór wystawców zainteresowanych przygotowaniem stoisk gastronomicznych, handlowych i strefy z rękodziełem, które będą nawiązywać do wielkanocnego klimatu. Zaprasza do udziału w jarmarku zarówno regionalne firmy jak i osoby prywatne. Za miejsce na hali nie będzie pobierana opłata. O wyborze stoisk zdecyduje organizator.

Osoby zainteresowane powinny kontaktować się telefonicznie pod numerem 504 088 676 lub mailowo pod adresem imprezy@sokibp.pl. W wiadomości e-mail należy podać zakres asortymentu lub oferowanych wyrobów, a także wymogów technicznych potrzebnych do wystawienia stoiska, w tym powierzchni stoiska.

W trakcie jarmarku będzie można obejrzeć występy artystyczne, odbędzie się także uroczystość wręczenia nagród w wielkanocnych konkursach plastycznych. Jak zapewniają organizatorzy, nie zabraknie specjalnych atrakcji dla najmłodszych oraz dorosłych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group