Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 548
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Przyszła tylko jedna

Sobota, 20 marca 2010, 11:11
Aktualizacja: 11:12
Autor: MaS
Świdnica: Przyszła tylko jedna
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Tylko jedna kandydatka na Miss Polonia zjawiła się wczoraj na castingu w Klubie Bolko. Czemu?

- Obeszliśmy całe centrum i okazało się, że plakaty zostały powieszone w jakichś bardzo nietypowych miejscach. Na ogół robimy im zdjęcia i musiałem się prawie położyć na masce parkującego samochodu, w tak niedostępnym miejscu wisiał. – skarżył się jeden z organizatorów, Piotr Panfil. 50 plakatów dostarczono jednak późno, na tydzień przed castingiem.

Czy powody mogą być inne? Może przeżyła się formuła konkursu, może kryzys przyczynił się do większej apatii społecznej, a może młodzieży przejadł się już trochę wzorzec człowieka oparty tylko na jego walorach fizycznych?

- Mieliśmy już jeden casting w Szczawnie-Zdroju i tam było znacznie lepiej. To ciekawe zjawisko, bo przecież dwa lata temu zaczęliśmy od Świdnicy i przyszło wtedy mnóstwo dziewczyn. Wniosek: była dobrze zrobiona promocja imprezy. A przecież nie ma żadnego wpisowego. Sponsor funduje nawet dziewczynom wizyty w salonie piękności, jedyny koszt, jaki one ponoszą, to kupno sukienki czy zrobienie fryzury – mówił Piotr Pamfil.

Z takiego obrotu spraw cieszy się zapewne jedyna świdnicka kandydatka, pani Emilia – im mniej konkurentek, tym większe szanse. Okazało się, że to jej druga próba i ma mocną podbudowę – dwa lata temu jej siostra Kornelia wygrała eliminacje regionu wałbrzyskiego. – Z ciekawości – odpowiada na pytanie, dlaczego się zdecydowała. – Chciałam pójść w ślady siostry, zrobić coś dla siebie, żebym wiedziała, że mogę spróbować, że nie jestem przeciętną dziewczyną.

Gala finałowa będzie mieć miejsce w Szczawnie 29 maja. Dziewczyny pokażą się tradycyjnie w strojach kąpielowych, futrach i sukniach wieczorowych. Zwyciężczynie wezmą udział w finale dolnośląskim, a potem być może przejdą do etapu ogólnopolskiego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group