Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 956
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Punkowa Infekcja w Klubie Bolko

Czwartek, 10 stycznia 2013, 12:44
Aktualizacja: 12:45
Autor: red.
Świdnica: Punkowa Infekcja w Klubie Bolko
Fot. użyczone
W sobotę 19 stycznia w świdnickim Klubie Bolko zagra Infekcja, We Are Idols oraz Error. Punk rock nie umarł i ma się dobrze, w nieco odświeżonej od czasów Jarocina formule.

Wrocławska Infekcja to zespół, który niedawno obchodził XX-lecie istnienia. Mimo niewielu albumów na ich koncie, są chyba najbardziej rozpoznawalnym obecnie polskim zespołem grającym crust punk - odmianę punk rocka z elementami thrash metalu. W myśl starej zasady DIY (Do It Yourself), zespół sam zajmuje się swoimi wydawnictwami i planowaniem występów bez pomocy agentów. Metoda ta nie przeszkodziła im zagrać wielu koncertów w całej Europie.

We Are Idols to również w większości wrocławianie z wokalnym wsparciem ze Świdnicy. Prezentują jeszcze inne brzmienie punka niż Infekcja, nieco bardziej melodyjne jak na nieskromnych idoli przystało. Error natomiast to coraz bardziej rozpoznawalna nazwa nie tylko w Świdnicy i okolicach. Ich zeszłoroczny występ na przeglądzie Truskawka pokazał, że mają duże wsparcie publiczności a punk rock to nie przestarzała idea.

Koncerty zaczną się 19 stycznia o godzinie 18:00 (wstęp od 17:30). Bilety w cenie 15pln można kupić w przedsprzedaży w Informacji Turystycznej (Rynek / Wewnętrzna 2) oraz w dniu koncertu w Klubie Bolko (pl. Grunwaldzki 11).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group