Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 982
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: PZM podsumował udany sezon

Poniedziałek, 11 stycznia 2016, 10:18
Aktualizacja: 10:22
Autor: organizatorzy/opr.red.
Wałbrzych: PZM podsumował udany sezon
Fot. organizatorzy
Mistrzowie Sportu Motorowego, sędziowie i działacze Polskiego Związku Motorowego na Dolnym Śląsku, a także partnerzy i sponsorzy spotkali się w sobotę, 9 stycznia w Zamku Książ, aby podsumować sezon 2015. W uroczystej gali uczestniczyło blisko dwieście osób. –Miniony rok owocował we wspaniałe sukcesy naszych zawodników. Trzeba podkreślić też, że na naszym terenie odbyło się wiele prestiżowych imprez – podkreśla Prezes Zarządu Okręgowego we Wrocławiu Bogusław Piątek.

Uroczyste zakończenie sezonu w sportach motorowych na Dolnym Śląsku, przygotowane przez Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Motorowego we Wrocławiu już po raz trzeci odbyło się w Wałbrzychu w Zamku Książ w Sali Maksymiliana. Uczestniczyli w nim m.in. zawodnicy, którzy w 2015 roku osiągnęli wybitne wyniki w różnych dyscyplinach, w tym tytuły mistrzowskie w kraju, strefie i Europie, a także działacze, sponsorzy i partnerzy imprez najwyższej rangi. Wśród gości pojawili się również przedstawiciele Zarządu Głównego PZM – wiceprezes PZM Arkadiusz Sąsara oraz skarbnik Grzegorz Lewandowski.

Podczas prestiżowego spotkania Polski Związek Motorowy wręczył działaczom odznaki honorowe. Otrzymali je działacze Automobilklubu Sudeckiego w Świdnicy. Najwyższe wyróżnienia trafiły do Mariana Rolskiego - Zasłużony dla Polskiego Związku Motorowego oraz Adama Jurczaka, Janusza Ryglińskiego, Witolda Rolskiego - Złote Odznaki PZM.

Przekazane zostały także podziękowania, puchary oraz pamiątkowe albumy zarówno za osiągnięcia sportowe, jak i w dziedzinie propagowania bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group