Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 799
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Radiowóz dla Żarowa

Środa, 23 lutego 2022, 7:02
Aktualizacja: 9:03
Autor: red
Żarów: Radiowóz dla Żarowa
Fot. KPP Świdnica
Sprzęt Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy powiększył się o kolejny nowy radiowóz. Trafił on do Komisariatu Policji w Żarowie.

Wczoraj odbyło się uroczyste przekazanie nowego hybrydowego radiowozu dla komisariatu Policji w Żarowie. Przystosowany do służby w policyjnych barwach samochód marki Toyota Corolla w wersji kombi, wyposażony w silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra z napędem hybrydowym i mocy blisko 100 KM będzie na co dzień wykorzystywany przez funkcjonariuszy Komisariatu Policji w Żarowie.

Pojazd wyposażony jest w szereg systemów bezpieczeństwa jazdy. Auto posiada również wzmocnioną instalację elektryczną, a oświetlenie i sygnalizacje uprzywilejowania, oparto na energooszczędnej technologii LED.

Kluczyki do radiowozu wraz z życzeniami bezawaryjnej eksploatacji, uroczyście przekazali funkcjonariuszom Komisariatu Policji w Żarowie -Burmistrz Żarowa Leszek Michalak, Zastępca Burmistrza Żarowa Przemysław Sikora, Przewodniczący Rady Miejskiej w Żarowie Roman Konieczny, Przewodniczący Komisji ds. Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego Mieczysław Myrta oraz Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy młodszy inspektor Andrzej Dobies. W uroczystym przekazaniu uczestniczyli także Komendant Komisariatu Policji w Żarowie podinspektor Katarzyna Wilk oraz Zastępca Komendanta Komisariatu Policji w Żarowie komisarz Marek Rataj.

Komendant Powiaty Policji w Świdnicy młodszy inspektor Andrzej Dobies oraz Komendant Komisariatu Policji w Żarowie podinspektor Katarzyna Wilk podziękowali władzom Miasta i Gminy Żarów za wsparcie w zakupie nowoczesnego radiowozu. Jego codzienne wykorzystanie w służbie patrolowej znacząco przyczyni się do ograniczenia negatywnych zjawisk na terenie miasta i gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group