Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 934
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Radny złożył rezygnację

Czwartek, 3 stycznia 2013, 16:02
Aktualizacja: 16:04
Autor: red.
Żarów: Radny złożył rezygnację
Fot. UM Żarów
Rada Miejska Żarowa po raz drugi w tej kadencji przyjęła rezygnację jednego z radnych. Mariusz Bryła nie jest już radnym Rady Miejskiej Żarowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Żarowa, która odbyła się w piątek 28 grudnia żarowscy radni przyjęli rezygnację kolegi i – przy trzynastu głosach „za" oraz dwóch głosach „wstrzymujących" – przychylili się do jego prośby.

Wniosek o wygaśnięcie mandatu radny Mariusz Bryła złożył na ręce przewodniczącego Rady Miejskiej w Żarowa Tadeusza Pudlika 10 grudnia. Swoją decyzję tłumacząc względami osobistymi. – Chcę podziękować za te dwa lata z tą Radą i cztery lata wcześniejsze. Jednocześnie chcę podkreślić, że nie odsuwam się całkowicie od samorządu. Być może jeśli względy osobiste mi na to pozwolą w przyszłości będę ponownie starał się o mandat radnego – mówił po podjęciu uchwały radny Mariusz Bryła.

Mariusz Bryła mandat radnego piastował drugą kadencję. W trakcie trzech najbliższych miesięcy komisarz wyborczy ogłosi wybory uzupełniające w okręgu Wierzbna, Bożanów, z którego startował Mariusz Bryła.

To już drugi radny Rady Miejskiej Żarowa, który w tej kadencji składa rezygnację. Poprzednio również z przyczyn osobistych z mandatu zrezygnował Norbert Gałązka. Jego miejsce w Radzie Miejskiej zajęła Agnieszka Szybalska-Góra.

(Agnieszka Gryc Rzecznik Prasowy UM w Żarowie)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group