Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 838
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rajd Świdnicki: będzie nagroda fair play dla zawodników

Sobota, 2 kwietnia 2011, 13:20
Aktualizacja: 13:23
Autor: red.
Świdnica: Rajd Świdnicki: będzie nagroda fair play dla zawodników
Fot. użyczone
Załogi rajdowe biorące udział w 39. Rajdzie Świdnickim Krause powalczą o jeszcze jeden laur – fair play Prezydenta Świdnicy. Od tego roku ma być to jedna z dodatkowych specjalnych kategorii.

Zawsze z wielka radością gościliśmy w Świdnicy zawodników i kibiców Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Tym razem cieszymy się jednak wyjątkowo, bo możemy powiedzieć, że powitamy wszystkich na naszym rajdzie – Rajdzie Świdnickim. Uczestnikom sportowej rywalizacji i kibicom życzymy solidnej dawki emocji, ale przy tym nie możemy zapominać, że ważny jest nie tylko duch rywalizacji, ale tez zasady fair play. Stąd pomysł na nagrodę – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy i dodaje.

Rywalizować i walczyć można w sposób otwarty i uczciwy, co pokazują kierowcy w kolejnych edycjach rajdu. Szklana statuetka w kształcie rajdowej kierownicy przeznaczona jest dla załogi, która się wyróżni podczas zmagań i mimo zaciętej rywalizacji będzie potrafiła przyjść z pomocą innym uczestnikom rajdu, borykającym się np. z problemami sprzętowymi. Premiowane będą sportowe zachowania konkurentów.

Specjalna statuetkę przygotowali świdniccy artyści Magdalena i Andrzej Kucharscy, którzy wykonują prace w szkle.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group