Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1157
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Razem więcej

Niedziela, 19 grudnia 2021, 9:14
Aktualizacja: 15:15
Autor: red
Strzegom: Razem więcej
Fot. UM Strzegom
Publiczne Przedszkole nr 3 „Zielony zakątek” 13 grudnia br. uczestniczyło w podsumowaniu projektu MAKERSPACE realizowanego w Zespole Szkół w Strzegomiu, finansowanego przez Fundację ORANGE.

Na uroczystość, która odbyła się w pracowni ORANGE, zaproszono przedstawicieli wszystkich współpracujących przy projekcie instytucji tj. Zespół Szkół w Strzegomiu, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Publiczne Przedszkole nr 3 oraz Dzienny Dom Pobytu „Senior – Wigor” w Strzegomiu.

Dyrektor Grażyna Przybyło odebrała podziękowanie za współpracę przedszkola w zakresie prowadzenia wspólnych zajęć i promocji projektu. Dzieci miały okazję zobaczyć, jak w pracowni laserowej i druku 3D powstawały materiały przygotowywane przez szkołę dla przedszkolaków. Na koniec maluchy odebrały prezent z akcesoriami do świątecznych zajęć plastycznych.

Po powrocie do przedszkola dzieci wykorzystały otrzymane materiały do wykonania ozdób choinkowych na konkurs plastyczny ogłoszony przez Niepubliczne Przedszkole Językowe „Calineczka” w Świdnicy. Wszystkie prace konkursowe zostaną wykorzystane na charytatywny kiermasz świąteczny.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group