Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 795
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Recital marzeń

Sobota, 23 kwietnia 2022, 9:54
Aktualizacja: 9:55
Autor: red
Świebodzice: Recital marzeń
Fot. UM Świebodzice
W muzyczną podróż pełną sentymentu i pasji zabrał nas 21 kwietnia utalentowany młody świebodziczanin Adam Chlebowski – student Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Koncert uświetniła liczna publiczność, wśród której był m.in. Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, która swoją energią wsparła wokalistę, a również naszą licytację charytatywną na rzecz rodzin ukraińskich ze Świebodzic.

Wraz z artystą wróciliśmy do czasów, kiedy stawiał pierwsze kroki swojej kariery właśnie w Miejskim Domu Kultury, tym bardziej nam miło, że realizuje się w swojej pasji i wraca do nas dzieląc się swoimi sukcesami. Wczorajszego wieczoru zagościła na scenie piosenka aktorska i musicalowa oraz moc cudownej atmosfery. Adamowi życzymy powodzenia i mamy nadzieję do usłyszenia w wielkim artystycznym świecie.

Po recitalu, z inicjatywy wokalisty, odbyła się aukcja charytatywna obrazów naszych artystów z sekcji plastycznej MDK. Prace zachwyciły publiczność i porwały do gorącej licytacji, czego efektem jest piękna kwota 1570 zł. Z całego serca dziękujemy za podarowanie obrazów, a Państwu za wsparcie akcji. Środki finansowe zostaną przekazane na zakup produktów spożywczych na Dzień Integracji Polsko-Ukraińskiej w dniu 8 maja na hali OSiR. W imieniu Burmistrza Miasta Świebodzice, Ośrodka Pomocy Społecznej i OSiR już serdecznie Państwa zapraszamy do uczestnictwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group