Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 975
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Imbramowice: Remont dachu budynku w Imbramowicach na finiszu

Niedziela, 18 listopada 2018, 13:02
Autor: red
Imbramowice: Remont dachu budynku w Imbramowicach na finiszu
Fot. UM Żarów
Dobiega końca remont dachu budynku przy ul. Żarowskiej 34 w Imbramowicach. Wszystkie prace zostaną zrealizowane zgodnie z terminem podpisanej umowy, choć już dziś widać, że dach prawie w całości pokryty jest nową blachodachówką.

Niebawem budynek wraz z wyremontowanym dachem przejdzie procedurę odbioru technicznego.
- Dach budynku przy ul. Żarowskiej 34 w Imbramowicach, gdzie mieści się również świetlica wiejska był już w bardzo złym stanie technicznym i wymagał kapitalnego remontu. Sam budynek świetlicy wiejskiej był w ostatnich latach modernizowany, ale dopiero w tym roku, po wykupie udziałów od właścicieli tego budynku, jako gmina przystąpiliśmy do remontu dachu na całym budynku. Remont właśnie dobiega końca i za kilka dni będziemy go odbierać w obecności inspektora nadzoru, pracowników Urzędu Miejskiego w Żarowie oraz kierownika budowy - mówi Agata Krawiec kierownik Referatu Gospodarki Lokalowej Urzędu Miejskiego w Żarowie.

Prace, które realizowane były na budynku w Imbramowicach polegały na rozbiórce starego pokrycia dachowego, założeniu nowej blachodachówki i przemurowywaniu kominów cegłą klinkierową. Inwestycja jest w całości finansowana ze środków własnych budżetu gminy Żarów, a jej całkowity koszt wynosi 209.135,70 złotych.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group