Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 961
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Remonty strzegomskich ulic

Czwartek, 11 września 2014, 8:40
Aktualizacja: 11:41
Autor: red.
Strzegom: Remonty strzegomskich ulic
Fot. UM Strzegom
W związku z remontem ul. Legnickiej wraz ze skrzyżowaniem ul. Legnickiej z Al. Wojska Polskiego zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu.

Ruch będzie odbywał się wahadłowo od skrzyżowania z ul. Bankową w kierunku Legnicy do wysokości Strzegomskiego Centrum Kultury. Al. Wojska Polskiego będzie zamknięta dla ruchu do wysokości skweru. Zamknięte dla ruchu będą również odcinki: ul. Bankowej i ul. Rzeźniczej łączące się z ul. Legnicką. Wyjątkowo w dniu 14 września br. udostępniony będzie odcinek ul. Rzeźniczej w celu płynnego ruchu.

Inwestycję wykonuje Dolnośląska Służba Dróg i Kolei - zarządca drogi. Przepraszamy za utrudnienia, a jednocześnie cieszymy się bardzo z remontu kolejnego odcinka drogi 374. Warto przypomnieć, że w roku 2013 wyremontowano odcinek rondo- ul. Świdnicka. W roku 2012 - 2013 wygląd zmieniły chodniki przy drodze 374, w tym chodniki na ul. Legnickiej do skrzyżowania z ul. Aleja Wojska Polskiego. Przebudowano także jedną stronę chodnika od Alei Wojska Polskiego do ul. Św. Anny.

Aktualnie zamknięta jest także ul. Świdnicka - od skrzyżowania z ul. Kasztelańską do skrzyżowania z ul. Św. Tomasza. Ponadto nie można przejechać fragmentem ul. Bohaterów Getta - od skrzyżowania z ul. Ogrodową do skrzyżowania z ul. Krótką.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group