Środa, 19 stycznia
Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Czytających: 578
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Remonty za ponad 1,5 mln złotych

Piątek, 8 lutego 2013, 1:00
Aktualizacja: 1:01
Autor: red.
Świebodzice: Remonty za ponad 1,5 mln złotych
Fot. użyczone
Tyle w minionym roku Miejski Zarząd Nieruchomości w Świebodzicach przeznaczył na remonty w budynkach komunalnych. Naprawy i wymiany dachów, nowe instalacje elektryczne i gazowe, wymiana stolarki okiennej, drzwiowej, prace zduńskie, remonty pustostanów – to najważniejsze prace.

- Planujemy w bieżącym roku kontynuować remonty dachów i naprawy kominów, które są najistotniejszymi elementami konstrukcyjnymi budynków. Przygotowujemy kompleksowe remonty kilku budynków z uporządkowaniem systemu przewodów kominowych, wentylacyjnych i wykonaniem przyłączy kanalizacyjnych oraz projektem termomodernizacji. Ponadto wykonamy szereg niezbędnych remontów i napraw w lokalach mieszkalnych, które wynikają z przeprowadzanych przeglądów oraz zgłoszeń lokatorskich – mówi Paweł Kaczmarek, dyrektor MZN.

Potrzeby są ogromne, bo większość budynków komunalnych w Świebodzicach liczy ponad sto lat. Gmina od momentu przeprowadzenia reformy w gospodarce komunalnej, tj. od 2007 roku, gdy oddzielono wspólnoty od mienia komunalnego, systematycznie inwestuje w poprawę infrastruktury.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group