Wtorek, 7 lutego
Imieniny: Romana, Ryszarda, Romualda
Czytających: 959
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Renifery św. Mikołaja zaparkowały w Żarowie

Poniedziałek, 9 grudnia 2013, 10:58
Aktualizacja: 10:59
Autor: red.
Żarów: Renifery św. Mikołaja zaparkowały w Żarowie
Fot. użyczone
W niedzielne popołudnie, 8 grudnia każdy mógł poczuć się w Żarowie Świętym Mikołajem. Jak co roku, organizatorzy Miasteczka Świętego Mikołaja, najbardziej mikołajowej imprezy w całym powiecie świdnickim zadbali, by każdy miał na sobie czerwone nakrycie głowy.

Frajdą dla wszystkich najmłodszych była nie tylko wizyta Świętego Mikołaja, który jak zawsze nie zawiódł i pojawił się w nieoczekiwanym momencie, ale również moc atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy: Młodzieżową Radę Miejską w Żarowie, Żarowską Wspólnotę Samorządową, Ośrodek Pomocy Społecznej w Żarowie, Gminne Centrum Kultury i Sportu oraz Urząd Miejski w Żarowie. – Co roku Święty Mikołaj przybywa z prezentami do najmłodszych mieszkańców Żarowa. Dzięki swoim pomocnikom i dobrym elfom dociera do wszystkich dzieci. Swoją obecnością wprowadza mieszkańców, również tych dorosłych, którzy w tym wyjątkowym dniu oczekują jego przyjścia w magiczny okres Świąt Bożego Narodzenia – mówiła Agnieszka Kołacz-Leszczyńska, poseł na Sejm RP.

Już po raz czwarty Mikołaj i jego pomocnicy opanowali żarowski Plac Wolności. Również i tym razem nie zabrakło wsparcia ze strony mikołajowych asystentów. – Klub Sportowy Zjednoczeni Żarów jak co roku wspiera działania Świętego Mikołaja. Jak co roku przygotowujemy dla wszystkich mieszkańców pieczone kiełbaski, które wyjątkowo smakują tylko podczas mikołajkowej imprezy w Żarowie – cieszył się Norbert Gałązka z żarowskiego Klubu Sportowego Zjednoczeni Żarów.

Czwarta edycja Miasteczka Świętego Mikołaja nie powstałaby bez wsparcia mikołajowych pomocników: burmistrza Leszka Michalaka, posłów na Sejm RP Katarzyny Izabeli Mrzygłockiej i Agnieszki Kołacz-Leszczyńskiej, senatora RP Wiesława Kiliana, firmy Colgate- Palmolive Manufacturing Poland Sp. z o.o., firmy Usługi Remontowo-Budowlane M2 Mariusz Juralewicz, Spółdzielni Socjalnej Raz Dwa Trzy, żarowskich radnych: Kazimierza Kozłowskiego oraz Iwony Nieradka, Placówki Wsparcie Dziennego „Cztery Pory Roku”, Stanisława Łukaszów właściciela Hotelu Żar-med, Moniki Gałęzowskiej Bielak, TKKF Chemik Żarów, Bożeny i Mariana Bujak-Sklep Warzywko, Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy, jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z gminy Żarów, Klubu Sportowego Zjednoczeni Żarów, Zduństwo –Murarstwo Stanisław Chrapek, Biura Geodezji- Spółka Cywilna, Firmy Hydro –Gaz, Pracowni Projektowo Usługowej Andrzej Nowak, Prace Ziemne „Raker”, Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „Budex”, Kancelarii Notarialnej Radosław Bartela, Sylwia Łogoda, Biura Usług Majątkowych i Wycen „Taksator”, Przedsiębiorstwa Transportowo-Sprzętowego Piotr Krawczyk, Przedsiębiorstwa THT-2 Marcin Hołdys i Centrum Posadzek Wiesław Zaręba

Główną atrakcją Miasteczka Świętego Mikołaja w Żarowie był występ grupy GlinGal Fireshow ze Świdnicy. – W imieniu organizatorów dziękuję wszystkim zaangażowanym w powstanie tegorocznego Miasteczka Świętego Mikołaja. To dzięki wspólnemu wysiłkowi i ciężkiej pracy udało się przygotować najbardziej świąteczną imprezę w naszej gminie. Dotarła do nas także zapowiedź, że w przyszłym roku ponownie odwiedzi nas Święty Mikołaj – dopowiadał Krystian Chęciek, pomysłodawca imprezy i burmistrz Młodzieżowej Rady Miejskiej w Żarowie.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group