Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 886
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Repertuar Cinema 3D (14–20.03)

Środa, 12 marca 2014, 9:37
Aktualizacja: 9:40
Autor: red.
Świdnica: Repertuar Cinema 3D (14–20.03)
Fot. Cinema3D
Przedstawiamy repertuar Cinema 3D w okresie od 14 do 20 marca.

OBIETNICA
Polska; od 13 lat; dramat/ 97 min
Lila i Janek, uczniowie liceum, należą do nowej generacji. Pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem…

10:00 17:15 19:30 21:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

„Obietnica” Anny Kazejak to pierwsza w historii polska produkcja, który może pochwalić się animowanym plakatem! Poza unikatowym posterem prezentujemy premierowo trzyminutowy, niepublikowany dotychczas fragment nowego filmu autorki „Skrzydlatych świń” i producentów obsypanej nagrodami „Idy”. Poruszająca historia pary nastolatków, którzy w miłości szukają ucieczki od zajętych sobą i nierozumiejących ich problemów rodziców trafi na ekrany 14 marca.

Główne role w filmie zagrali utalentowani debiutanci – Eliza Rycembel i Mateusz Więcławek, który w „Obietnicy” popisał się brawurowym wykonaniem przeboju Brygady Kryzys – „To co czujesz, to co wiesz”. Wspiera ich prawdziwie doborowa ekipa aktorska – Andrzej Chyra („W imię…”), Magdalena Popławska („Lęk wysokości”), Jowita Budnik („Papusza”), Bartłomiej Topa („Drogówka”), Dawid Ogrodnik („Chce się żyć”). W „Obietnicy” zobaczymy również, między innymi, Nikodema Rozbickiego, który debiutował w głośnym „Bejbi blues” Katarzyny Rosłaniec oraz Luxurię Astaroth, modelkę, znaną z przebojowych klipów Donatana „Nie lubimy robić” (z albumu „Równonoc”) oraz „My Słowianie”.

Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem…

W doborowej, międzynarodowej ekipie twórców „Obietnicy” znaleźli się montażysta Morten Højbjerg („Nimfomanka – część I”, „Tuż po weselu”, „Pięć nieczystych zagrań”, „Templariusze: Miłość i krew”) oraz autor muzyki Kristian Eidnes Andersen („Tylko Bóg wybacza”, „Melancholia”, „Polowanie”, „Antychryst”).

Scenariusz do filmu powstał pod czujnym okiem słynnego hollywoodzkiego scenarzysty Christophera Voglera.

„Inspiracją dla powstania tej historii były prawdziwe wydarzenia, mające miejsce w ostatnich latach w kraju i za granicą. Nie chodzi tu jednak tylko o Polską rzeczywistość, ale o spojrzenie na naszą europejską kulturę, na procesy zachodzące podskórnie, których spektakularne efekty krzyczą do nas z pierwszych stron gazet.”

„Widzę w moich bohaterach pokolenie, które posiada wszelkie zachodnie dobra, nieobarczone historycznie i politycznie, wolne, a mimo to używające owej wolności do stworzenia własnego więzienia. Żyją w świecie, który daje im wszystko, nie wymagając nic w zamian. Być może to właśnie jest powodem, dla którego stwarzają swoje własne zasady, za przekroczenie których płaci się najwyższą karę.” Anna Kazejak, reżyser „Zwykle dzieci postawione komputerowi, telewizorowi i środowisku swoich rówieśników spędzają czas na ogłupiającej zabawie. Nasza bohaterka jest wyjątkowa, ponieważ próbuje zbudować świat wartości - wartości, które kiedyś umarły i teraz należy je wskrzesić z pełną powagą i ostrością.” Andrzej Chyra „Nadchodzi nowe, piekielnie zdolne pokolenie! Możliwość oglądania tych młodych ludzi w akcji była dla mnie szokiem i uświadomiła mi moje własne ograniczenia. Przyszłość należy do nich.” Dawid Ogrodnik o młodych aktorach, z którymi pracował na planie
„Obietnicy”

OCALONY
USA; od 15 lat; akcja/dramat/ 121 min
Czerwiec 2005. Zrzucona na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji „Red Wings” czwórka amerykańskich komandosów z elitarnej jednostki Navy SEALs trafia w pułapkę i musi odeprzeć atak kilkadziesiąt razy liczniejszej grupy talibów. Żołnierze staczają pełną poświęcenia, niebezpieczną walkę z wrogiem, czasem i wycieńczeniem. Gdy koledzy Marcusa Luttrella giną podczas akcji, ten, choć wyczerpany i ranny, zrobi wszystko, by ujść wrogom.
Film nominowany do 2 OSCARÓW.

14:30 17:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

WITAJ W KLUBIE
USA; od 15 lat; dramat/ 117 min
Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo. Nic ponad szybkie i proste przyjemności. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Tym bardziej, że w jego środowisku ta choroba kojarzy się wyłącznie z homoseksualistami, a on nim nie jest. Jedzie do Meksyku, z którego zamierza szmuglować zakazane w USA leki. Po powrocie niespodziewanie zdobywa sojusznika. Ten pozornie niedobrany duet wspólnie zaczyna prowadzić klub, w którym inni szukają ratunku.
16:00 20:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

300: POCZĄTĘK IMPERIUM 3D
USA; od 15 lat; akcja/dramat/ 105 min

Grecki przywódca Temistokles usiłuje zjednoczyć Grecję przez wprowadzenie broni, która zmieni bieg wojny. Temistokles zostaje wystawiony do walki z olbrzymią inwazją wojsk perskich.

11:30 15:00 18:30 20:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

KAMIENIE NA SZANIEC
Polska; od 15 lat; dramat/ wojenny/ 115 min
Opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą. Byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie...

9:15 12:00 19:15 21:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

PAN PEABODY I SHERMAN
USA; b. o.; animowany/ familijny/ komedia/ 95 min
Głównymi bohaterami kreskówki, są genialny pies Pan Peabody i jego towarzysz, chłopczyk o imieniu Sherman, którzy razem wyruszają w podróż w czasie.
wersja 2D 11:30
wersja 3D 9:15 12:15 17:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

TEN NIE ZRĘCZNY MOMENT
USA; od 13 lat; komedia romantyczna/ 100 min
Film opowiada o trzech przyjaciołach z Nowego Jorku, którzy przysięgają sobie, że pozostaną singlami, tymczasem wkrótce każdy z nich wpada w sidła miłości. Prędzej czy później każda dziewczyna zada swojemu chłopakowi kłopotliwe pytanie „I co dalej?”. Potem jest już tylko gorzej – tak przynajmniej myślą Jason (Zac Efron), Daniel (Miles Teller) i Mikey (Michael B. Jordan) – trzech kumpli, którzy na własnej skórze przekonali się, że związki na dłuższą metę nie są dla nich. Mikeyego rzuca Vera, Jason po raz kolejny słyszy od swojej dziewczyny, że jest niedojrzały, a Daniela przeraża wizja nudnego życia u boku ukochanej. Przyjaciele zawierają pakt: będą imprezować i podrywać laski, ale żaden z nich nie zaangażuje się na poważnie. Czy uda im się wytrwać?
15:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

NON – STOP
Fr/ USA; od 16 lat; akcja/thriller/ 110 min
Bohaterem filmu jest tajny agent pilnujący porządku w samolocie. Musi on stawić czoła zgorzkniałemu przeciwnikowi, który grozi, ze o 20 minut zastrzeli jednego pasażera jeśli główny bohater się nie zabije.
13:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

LEGO PRZYGODA
USA; od 5 lat; animowany/akcja/komedia/ 105 min
Pierwszy pełnometrażowy film kinowy w wersji 3D, przedstawiający przygody postaci ze świata klocków LEGO. Opowiada historię Emmeta, zwyczajnej, niewychylającej się i zupełnie przeciętnej minifigurki LEGO, którą przypadkowo wzięto za bardzo niezwykłą postać, stanowiącą klucz do ocalenia całego świata. W ten sposób Emmet dołącza do niesamowitej drużyny, która ma do wykonania pełną przygód i niebezpieczeństw misję powstrzymania złowrogiego tyrana – misję, do której Emmet jest kompletnie i przezabawnie nieprzygotowany.
wersja 2D 9:15
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

FACET (NIE) POTRZEBNY OD ZARAZ
Polska; od 13 lat; komedia romantyczna/ 90 min
Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na "starą pannę", nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z "byłych" nie jest tym jedynym. Czy szczęśliwą "siódemką" okaże się uwielbiany przez studentki wykładowca Ksawery (Paweł Małaszyński), popularny aktor Tomek (Bartosz Porczyk), wzięty kompozytor Michał (Maciej Stuhr), zbuntowany romantyk Łysy (Marcel Sabat), właściciel modnego klubu Janek (Czesław Mozil) lub poznany na ostrym dyżurze przystojny lekarz (Michał Żebrowski)? Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości... albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?
13:45
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

VOUCHERY
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm, instytucji i osób prywatnych, kino CINEMA 3D w Świdnicy przygotowało atrakcyjną ofertę voucherów – biletów otwartych z długim terminem ważności, obowiązujących we wszystkie dni tygodnia na dowolny seans z repertuaru kina, w wersji 2D lub 3D.
Voucher to idealny pomysł na:
* prezenty dla bliskich osób, gwarantujący wspólnie spędzony czas z filmem za rozsądną cenę,
* wykorzystanie środków z funduszu socjalnego,
* atrakcyjną formę motywacji pracowników,
* upominek dla kontrahentów i klientów Państwa firmy.
Szczegółowe informacje na temat zakupu:
• firmy i instytucje – mailowo aleksandrawalerowicz@cinema3d.pl lub pod numerem telefonu 728 595 209
• osoby indywidualne – w kasie kina, pod numerem telefonu 74 639 90 57.
Serdecznie zapraszamy!

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica - Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group