Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1229
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Świebodzice: „Róbcie tak dalej”

Wtorek, 6 grudnia 2011, 11:53
Aktualizacja: Środa, 7 grudnia 2011, 7:58
Autor: red
REGION, Świebodzice: „Róbcie tak dalej”
Fot. UM w Świebodzicach
Należą im się podziękowania przez cały rok. Za pomoc, serce, poświęcany czas i zainteresowanie. Wolontariusze, bo o nich mowa, świętowali przez cały 2011 rok, który Komisja Europejska ogłosiła Europejskim Rokiem Wolontariatu. Świebodzice swoim wolontariuszom w sposób szczególny podziękowały w przeddzień Mikołaja.

Uroczyste spotkanie w ratuszu odbyło się 5 grudnia. W imieniu burmistrza miasta Bogdana Kożuchowicza świebodzickich społeczników gościł wiceburmistrz Zbigniew Opaliński.
- To, co Państwo robicie, godne jest najwyższego uznania. Dostrzegamy to przez cały rok, ale dziś jest ten moment, by szczególnie podziękować i podkreślić, jak jesteście ważni, jak wiele wspaniałego robicie dla innych. Oby wolontariuszy było jak najwięcej – dziękował wiceburmistrz Zbigniew Opaliński, wręczając zaproszonym gościom pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.

A wyróżnionych w ten sposób zostało blisko 50 osób.
W imieniu obdarowanych dziękowała Zofia Marek, szefowa świebodzickiego sztabu WOŚP.
- Jestem szczególnie dumna, że wśród nas jest tak wiele młodzieży, która chce coś dać od siebie innym, zamiast siedzieć w domu i narzekać na nudę. Jesteście wspaniali, to także wyraz waszego patriotyzmu – podkreślała. A pani Danuta Biernacka, wolontariuszka z 15-letnim stażem dodała, jak wiele znaczy dla niej uśmiech i słowo „dziękuję”. To daje wielką energię, jestem dumna z tego, że jestem wolontariuszką – mówi Zofia Marek.

Źródło: UM w Świebodzicach

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group