Atrakcji nie zabrakło. Uczniów świdnickiej „szóstki” odwiedzili strażacy i policjanci. Maluchy mogły z bliska przyjrzeć się służbowym samochodom, zrobić sobie zdjęcie i podpytać funkcjonariuszy o ich pracę.
Poza tym było mnóstwo konkursów i zabawy, sportowych konkurencji oraz loteria fantowa.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.