Wtorek, 25 stycznia
Imieniny: Miłosza, Pawła
Czytających: 566
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Rozgłośnia radiowa powstała w Strzegomiu

Środa, 17 sierpnia 2016, 9:06
Autor: red
Strzegom: Rozgłośnia radiowa powstała w Strzegomiu
Fot. UM Strzegom
Wiadomości lokalne, programy tematyczne i rozrywkowe z gminy Strzegom to tylko niektóre z niespodzianek przygotowanych dla słuchaczy przez lokalną rozgłośnię Radio Sudety 24.

Radio już nadaje swój sygnał w internecie pod adresami www.radiosudety24.pl oraz www.radiostrzegom.pl. Stacja będzie promowała wydarzenia z miasta i gminy Strzegom.

Lokalny charakter ma być alternatywą dla dużych, sieciowych rozgłośni, w których go brakuje.
- Pragniemy wzorować się trochę na lokalnych, amerykańskich stacjach radiowych, które istnieją praktycznie w każdym większym lub mniejszym mieście i są nośnikiem informacji z konkretnego obszaru, na którym funkcjonują – mówią założyciele Radia Sudety 24, Adrian Pietraszek i Leonard Jakuszczonek.

Misją radia oprócz profilu muzyki tanecznej będzie wiarygodna informacje lokalna, ale także możliwość zaistnienia na antenie mieszkańców gminy Strzegom od pozdrowień, po prezentację zainteresowań, ciekawych osobowości, po problemy nurtujące mieszkańców. Oprócz programów tematycznych pojawi się także poranny program „na żywo”. Dziś prawie każdy z nas ma przy sobie telefon, tablet, komputer z dostępem do Internetu i w każdej chwili może być odbiorcą sygnału Radia Sudety 24, bez zakłóceń, szumów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group