Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 833
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/REGION: Rozkład jazdy wiosna 2017

Czwartek, 9 marca 2017, 15:16
Aktualizacja: 16:19
Autor: red
Świdnica/REGION: Rozkład jazdy wiosna 2017
Fot. red
12 marca wchodzi w życie nowy, wiosenny rozkład jazdy, który będzie obowiązywał do 10 czerwca. Z nadejściem wiosny kończy się czas względnego spokoju na torach – ruszają prace budowlane, dzięki którym występować będą utrudnienia w podróży.

D5: Legnica - Dzierżoniów Śląski - Kłodzko - Kudowa-Zdrój / Międzylesie

Na linii od 18 kwietnia do 19 maja prowadzone będą prace budowlane pomiędzy Stanowicami i Strzegomiem, co wymusi uruchomienie autobusowej komunikacji zastępczej. Niektóre pociągi będą miały zmienione godziny odjazdów. Największe zmiany wystąpią w przypadku pociągów odwozowych z Legnicy - przez okres miesiąca
pociąg odjeżdżający po godzinie 14 zostanie przyśpieszony na 14:24, odjeżdżający po 15 - opóźniony na 16:30, a ostatni - przesunięty na 20:47. W związku z robotami, eksperymentalnie (podobnie na linii D15) Pasażerom zaproponujemy trójdzielny rozkład jazdy - osobno uwidaczniający ruch w sytuacji normalnej, w czasie zamknięcia i w dniu przejściowym.

D6: Wrocław - Wałbrzych - Jelenia Góra - Szklarska Poręba Górna

Zakres robót na linii 274 spowoduje bardzo duże zmiany w kształcie oferty. Poszczególne pociągi będą kursować nawet w siedmiu wariantach, przy czym niektóre z nich będą obowiązywać tylko jeden dzień. Stabilnie (jednowariantowo) odjeżdżać będą tylko poranne pociągi w kierunku do Wrocławia. Pociągi w przeciwpotoku będą miały znacząco wydłużony czas jazdy - np. poranny skład do Jeleniej Góry wyruszy już o 4:30 (37 minut wcześniej). Ze względu na bardzo nieczytelny rozkład jazdy, tu również przygotujemy eksperymentalną ulotkę - w której będzie uwidocznionych mniej wariantów (tylko najwcześniejsze godziny odjazdu, wraz z informacją o wielkości możliwego odchylenia). Oczywiście, wersja klasyczna będzie dostępna na www.

D16: Dzierżoniów Śląski - Jaworzyna Śląska - Wrocław

W związku z pracami na linii 274, również pociągi dzierżoniowskie będą miały wariantowane rozkłady jazdy. Nie ulegnie natomiast zmianie podstawowy schemat obsługi, przyjęty przez Organizatora w rozkładzie rocznym - odmiennie jak w latach ubiegłych, zapewnione jest połączenie dowozowe do Wrocławia przed godziną 7
(przyjazd 6:43) i odwozowe po 17 (odjazd 17:08 lub 17:17).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group