I-liga szczypiornistów: Rozpędzający się ŚKPR podejmie wicelidera

Środa, 29 lutego 2012, 13:35
Aktualizacja: 13:36
Autor: ŚKPR
Spadkowicz z PGNiG Superligi, wicelider tabeli – zespół Piotrkowianina Piotrków Trybunalski będzie kolejnym rywalem szczypiornistów Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej. W sobotnie popołudnie 3 marca w hali na osiedlu Zawiszów można spodziewać się olbrzymich emocji.

W ostatnich tygodniach nasz zespół wyraźnie zwyżkuje. Wygrał dwa ostatnie spotkania i w starciu z potentatem nie jest bez szans. Już w pierwszej rundzie Szare Wilki mocno postraszyły Piotrkowianina. Rywale wygrali u siebie tylko jedną bramką (30:29).

W tabeli I-ligi. Piotrkowianin jest drugi. Zdobył 28 punktów, na które złożyło się dwanaście zwycięstw, cztery remisy i tylko jedna porażka. ŚKPR jest dziewiąty. Podopieczni Krzysztofa Mistaka mają w dorobku dwanaście punktów (sześć zwycięstw, jedenaście porażek).

Tradycyjnie spotkaniu szczypiornistów będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje. W przerwie widzowie staną przed szansą wygrania atrakcyjnych nagród fundowanych przez sponsorów klubu; między innymi talonów do pizzerii Aga Dare, pubu Highlander, klubu fitness Condizione czy firmy Eko-Wod.

Kibiców będzie bawił i zapraszał do wspólnego dopingu – Szary Wilk, oficjalna maskotka świdnickiego klubu. W przerwach oko będą cieszyła klubowe cheerleaderki ze współpracującego z klubem Gimnazjum nr 4 w Świdnicy.

ŚKPR Świdnica – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski sobota 3 marca, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów. Bilety 7 złotych normalne, 3 złote ulgowe dla dzieci do lat 12