Czwartek, 11 sierpnia
Imieniny: Lecha, Zuzanny
Czytających: 909
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pożarzysko: Rozśpiewane Pożarzysko

Poniedziałek, 10 lutego 2020, 13:46
Autor: red
Pożarzysko: Rozśpiewane Pożarzysko
Fot. UM Żarów
Wspólne zabawy, konkursy i wizyta Świętego Mikołaja. Najmłodsi mieszkańcy Pożarzyska na zabawie karnawałowej, która odbyła się w sobotę, 1 lutego przygotowali także niespodzianki dla swoich dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Imprezę zorganizowali Rada Sołecka oraz mieszkańcy Pożarzyska.

Organizatorzy zabawy zadbali, aby nikt się nie nudził, dlatego przygotowali dla uczestników wiele atrakcji. Z najmłodszymi bawili się również dziadkowie, którzy niedawno obchodzili swoje święto. Do wspólnej zabawy zachęcała wszystkich animatorka Małgorzata, która prowadziła rozmaite konkurencje. Za udział w zmaganiach dzieci zbierały punkty, które następnie podsumowano. Wszystkie dzieci nagrodzono, a fundatorem nagród była radna Joanna Kaczorowska. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który tego dnia był najbardziej wyczekiwanym gościem.

– Serdecznie dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy zaangażowali się w organizację zabawy. Dziękuję za przygotowane ciasta, ufundowanie nagród i wspaniałą zabawę. Dzięki pomocy wielu życzliwych osób zabawa była bardzo udana – mówi Łukasz Brańka sołtys Pożarzyska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group