Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 1251
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Rudnik ze srebrem

Poniedziałek, 18 lipca 2022, 10:54
Aktualizacja: 10:55
Autor: red
Żarów: Rudnik ze srebrem
Fot. użyczone
W sobotnich startach na dystansie 58,175 km wzięło udział ponad 500 zawodników. W powietrzu było czuć niesamowitą atmosferę sportowej rywalizacji, która napędzała startujących! Wśród nich wyróżnił się Tomasz Rudnik, który zdobył srebrny medal w kategorii mężczyzn 40–49!

JBL Triathlon Poznań rozpoczął się na całego mimo przeciwności losu! W Jeziorze Maltańskim w Poznaniu jakość wody wykluczyła możliwość przeprowadzenia etapu pływackiego, przez co zawody odbyły się w formie duathlonu. Mimo to zawodnicy licznie zgromadzili się w stolicy Wielkopolski, by dać z siebie jak najwięcej.

O godzinie 11 rozpoczęły się zmagania na dystansie potocznie zwanym „ćwiartką”. W wyniku zmiany formuły trasa składała się z dwóch etapów biegowych mających 2,625 km oraz 10,55 km przedzielonych etapem kolarskim o długości 45 km. Zawody w formie duathlonu nie powstrzymały Tomasza Rudnika w zdobyciu srebrnego medalu! Tomasz Rudnik reprezentujący Becomeone rozegrał zawody z wynikiem 2:03:36.

JBL Triathlon Poznań to ostatnia impreza z cyklu CIECH Tri Tour, do którego należy również JBL Triathlon Sieraków oraz Marbruk Triathlon Charzykowy. W tym roku głównym sponsorem zawodów po raz kolejny jest marka JBL, która ściśle związana jest ze sportem. Wydarzenie ponownie objął Patronatem Honorowym Prezydent Miasta Poznania, które jest współorganizatorem zawodów. Sponsorem głównym jest firma CIECH, która w szerokim zakresie wspiera organizację eventu.

Zdjęcie i artykuł: Biuro Prasowe Ciech TriTour

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group