Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 576
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Rusza 14. edycja Świdnickich Gryfów

Wtorek, 22 maja 2018, 17:04
Autor: red
Świdnica: Rusza 14. edycja Świdnickich Gryfów
Fot. UM Świdnica
"Świdnicki Gryf" to najważniejsza nagroda gospodarcza w naszym mieście. Ma ona na celu wyróżnienie, a także promowanie firm i przedsiębiorstw działających w mieście, a w przypadku „Sudeckiego produktu regionalnego” promowanie produktów wytwarzanych w naszym regionie.

- „Świdnicki Gryf” to prestiżowe wyróżnienie przyznawane firmom, które swoimi działaniami dają przykład innym przedsiębiorcom i pokazują, że w Świdnicy można osiągnąć sukces i to na wielu płaszczyznach. Przyznając nagrody chcemy wyróżnić tych najlepszych z najlepszych – mówi Beata Moskal – Słaniewska, prezydent Świdnicy.

21 maja w Urzędzie Miejskim w Świdnicy odbyło się pierwsze posiedzenie kapituły Nagrody Gospodarczej Świdnicki Gryf 2018. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele władz miasta, laureaci nagrody z ubiegłego roku oraz przedstawiciele organizacji okołobiznesowych.

Nagrody przyznawane będą w następujących kategoriach:
„Sudecki produkt regionalny”
„Dynamiczny rozwój firmy”
„Lider mikro przedsiębiorczości”
„Najlepszy debiut gospodarczy”

Rozpoczął się już nabór zgłoszeń, które będą oceniane przez kapitułę. Mogą ich dokonać sami przedsiębiorcy lub organizacje okołobiznesowe. Wypełnione ankiety można przesyłać do 31 sierpnia na adres mailowy: swidnickigryf@um.swidnica.pl lub pocztą na adres: Urząd Miejski w Świdnicy ul. Armii Krajowej 49, 58-100 Świdnica.

Udział w konkursie jest bezpłatny.

Ankietę oraz regulamin konkursu można pobrać ze strony: www.swidnickigryf.pl.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group