Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 974
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Rusza cykl debat „Bezpieczne Osiedle i Dzielnica”

Środa, 17 kwietnia 2013, 7:00
Autor: red.
Pszenno: Rusza cykl debat „Bezpieczne Osiedle i Dzielnica”
Fot. archiwum
Bezpieczne Osiedle i Dzielnica – to cykl debat w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań, które odbywają się na terenie całego kraju. Pierwsze takie spotkanie w gminie Świdnica odbędzie się w Pszennie, 25 kwietnia o godz. 17.00

Jednym z głównych priorytetów pracy policji na lata 2013-2015 jest rozszerzenie współpracy ze społeczeństwem i dążenie do tworzenia efektywnych, lokalnych systemów bezpieczeństwa. Ponadto rządowy program zakłada działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa lokalnego, w szczególności mającego na celu ograniczenie najbardziej dokuczliwej dla obywateli przestępczości pospolitej. - To ważny obszar wspólnych działań administracji państwowej i samorządowej, który doskonale wpisuje się w istotę „community policing” – podkreślają przedstawiciele KPP w Świdnicy.

Swoją obecność na pierwszej w gminie Świdnica debacie w ramach Rządowego Programu Ograniczania Przestępczości i Aspołecznych Zachowań Razem Bezpiecznij zapowiedzieli m.in.: nadkomisarz Robert Hamuda - zastępca naczelnika Wydziały Prewencji KPP w Świdnicy, nadkomisarz Robert Topolski – specjalista ds. prewencji kryminalnej oraz st.asp. Piotr Kaszubowski, dzielnicowy gminy Świdnica.

Na pierwsze spotkanie organizatorzy debaty zapraszają mieszkańców Pszenna, Wilkowa, Pankowa, Niegoszowa oraz Jagodnika już 25 kwietnia o godz. 17 na świetlicę w Pszennie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group